Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wizard, problém s displejem

Wolfford (15)|20.5.2008 16:37
Zdravím... Vysypal sem si omylem do kapsy s mobilem cukr... Byl ve všech dirkách.. Tak sem mobil rozebral do posledního šroubečku... Dal dohromady... Všechno fungovalo parádně... Po čase sem se dovntř podíval znova a byla tam taková špinavá oranžová lepenka nalepená na kontaktu od displeje... Myslel sem si že je tam k ničemu, tak sem jí vyhodil... Od tý doby mi pořád blbne displej... Když sem připojenej třeba na IM tak nejdřív blikaj některý pixeli a potom zbělá a udělaj se tam barevný čáry... Stačí to vždy akorát hodit do Stanby modu a zase zapnout a je to nachvilku v pohodě... Někdy to blbne i když mám vypnutou mobilní část... Nevíte prosim někdo co s tim ???
zybnek84 (6)|17.6.2008 16:45
Tak tenhle problém mi začal dělat taky, a to sem ho nerozebíral, už jsi přišel nato čím to je?
Wolfford (15)|17.6.2008 18:40
Vůbec :( nikdo neporadil a já sám sem to taky nevyřešil :(
-=Mike=- (30)|18.6.2008 00:48
Nazdar. Uz sa to tu riesilo. Mne to robilo pol roka po kupe Varia.
Najprv sa obraz chvel a potom cary cez display az nakoniec zbielol..
Dal som reklamovat a bola robena vymena zakladnej dosky.
Inak to nevyriesis..
Vela stastia
Wolfford (15)|18.6.2008 10:11
Díky... Takže to vlastně už ani nemá cenu vyměňovat (pro mě)... Takže hodit z okna a koupit něco jinýho :(
-=Mike=- (30)|18.6.2008 11:37
asi to vyznam nema. Neviem ako by som ti v tom poradil.Skusit nejaky servis HTC.Alebo kupit nejake na diely vario a urobit vymenu.
Mne po vymene MB ide vario ok.. Mozna vadny flex mas.Mozna jako ja zlu MB.
Vela stastia
zybnek84 (6)|18.6.2008 16:22
Tak jsem zjistil že je to flex kabelem, protože když mam trochu povysunutý display (nebo uplně) tak to nedělá....
-=Mike=- (30)|18.6.2008 16:29
Tak v tom pripade, by problem bol mensi.. Ale oprava netusim kolik u vas stoji :)
Ale mne tiez pri jemnom vysunuti alebo uplnom bolo ok.. Ale ked bol zasunuty tak display mrzol.. :(
zybnek84 (6)|18.6.2008 17:45
To jo no, jen bych potřeboval sehnat ten flex kabel, bych si to vyměnil sám...;)