Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario III- Rada

Viktor Nyitray (3)|19.5.2008 18:43
Dobrý den,
chtěl bych si koupit tento mobil ale trochu mě trápí ty tlačítka a vůbec customizace od T-mobilu. Nemáte někdo návod na decustomizaci ? A ještě ty tlačítka se liší od původního TyTN II jenom vzhledem a tou nechutnou růžovou ? Nebo se mi po decustomizaci může stát že některý tlačítka můžou být nefunkční ? A poslední dotaz pojede mi v tom simka od Vodafone ?

Předem děkuji za odpovědi.

Viktor Nyitray
PhSnake (872)|19.5.2008 19:53
v zasade by malo byt vsetko funkcne (aj ked obides customizaci) mozno jediny problem s pripojenim GPRS ale to najdes nejaky cab v \\Windows. Sprav hardreset(resp pri 1. pusteni) si pockaj, skalibrujes obrazovku, nastavis datum a cas.... a potom ti vybehne okienko "your device is beeing customized in 3sec. {OK}(alebo nieco podobne) potom pichnes stylusa do reset diery a zbavis sa brandingoveho shitu(ja ruzovu nemusim, ani modru, oranzovu, cervenu....)
Viktor Nyitray (3)|19.5.2008 23:38
díky za odpověď a ještě mám jeden dotaz, jestli je nějak omezené používání se sim kartou od jiného operátora (Vodafone)
PhSnake (872)|20.5.2008 08:25
netusim ci je simlock pri danom operatorovi(napr. o2 uk neblokuje) ale medicinu urcite najdes na www.xda-developers.com (teda ak existuje). Treba si ale uvedomit ze operatori castokrat to maju uvedene ako dovod straty zaruky(co je podla mna pravne blbost ktora pred sudom neobstoji)
Zdenek Malinsky (9781)|20.5.2008 08:30
Pokud vim, tak T-Mo uz delsi dobu svoje zarizeni neblokuje.
Vadi-li ti tak ta ruzova, proc si ho nekoupis u sveho operatora nebo klasicky nebrandovany od HTC?
Designove vypada HTC lip, ale zase se mi lepe mackali cudliky na TMo. Krome jednoho tlacitka jsem tam nikde nic ruzoveho nevidel (ale mozna jsem spatne koukal :D )
PhSnake (872)|20.5.2008 08:42
jemu ide asi o TSK, a ine nechutnosti co sa ti instaluju z "extrom"(viem ze ju kaiser nema ale ako inac to nazvat) a ta ruzova(Universal som mal brandovany na t-mo, kym som neflashol inu ROM tj asi 2dni) je naozaj hrozna.
Viktor Nyitray (3)|20.5.2008 16:47
o vzhled vnějšku mi ani tak nejde jako o vnitřek .. na telefon od T-mobilu mám cca 6tis slevu tak proč to nevyužít že ? Jediné co mě trápí je to, jesti se s tím bude dát normálně volat a psát sms.