Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 a GPS Evolve?

baronm (168)|13.5.2008 14:08
Bude si tato GPS rozumet s Qtekem? Nemate zkusenost?

specifikace GPS:
GPS bluetooth přijímač Evolve, nejnovější čipset MediaTek MT3 - 51 kanálů, plná podpora geocachingu (hledání pokladů), dosah až 10 metrů (class II), ideální pro komunikaci s notebookem, PDA nebo smart telefonem. Přijímač plynule ukazuje změny směru při pěší turistice s ohledem na souřadnice cíle.
Připojení k PDA, smart mobilnímu telefonu, notebooku nebo PC je realizováno pomocí technologie BlueTooth až na vzdálenost 10 metrů. Zařízení má extrémně vysokou citlivost, která umožní provozování i za ztížených podmínek jako jsou města, hory apod. Využívá standardní protokol NMEA a je tak plně kompatibilní s navigačními programy jako TomTom, iGo a další (podpora GPS protokolů NMEA 0183 v.301, GGA, GSA, GSV, RMC, VTG, MTK NMEA Command).

00278268_img.asp_nTFc.jpg
vpx (529)|13.5.2008 16:21
nevim proc by nemela, ale osobne mam takovy pocit, ze nevim, k cemu mi bude 51 kanalu a jiny podobny featurky, myslim si, ze na vetsinu staci cokoliv se SIRFIII
- nejvic by me zajimalo, jak "prijimac ukazuje cestu k cili", nevidim tam nic, zadnou rucicku, nebo podpora geocachingu, to je taky zalezitost software
Treba se ale ozve nekdo kdo ji ma a je spokojen, nebo se podivej po Qstarz, ta stoji 999 s dph a stacit by taky mela...a poptej, jestli nekomu chodi s 8310
Radek Novák (309)|16.5.2008 15:19
VP: tak tu qstarz za 999 absolutne nedoporucuji. Koupil jsem ji minuly tyden a neustale se mi samovolne vypinala. Dneska jsem si poridl Evolve goTraxx, s HTC S710 funguje bez problemu a oproti qstaz je to uplne jina trida...

Jinak podpora geocachingu je myslena tak, ze gpsko nema statickou navigaci a nacita signal 5x za vterinu oproti ostatnim, co maji 1x za sekundu.
vpx (529)|19.5.2008 09:06
Aha, diky za info :)
lld (19)|23.5.2008 12:28
Už ji mám doma asi půl roku a bez problému.
lld