Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIE probl. se stahováním

locomachine (51)|11.5.2008 14:52
Kdykoli se poslední dobou pokusím cokoli stáhnout Mobilním Internet Explorerem do mého Voxu. MIE mi napíše: Stáhnout soubor bla bla o velikosti 38 b atd. 38 b a víc toho skutečně nestáhne. Poraďte pls.!
PhSnake (872)|11.5.2008 15:49
kolko mas volnej pamate? Skus nejaky tweakovaci soft aby si mal cache na karte nie v device. Skus Operu (IE aj na PC ma prob totiz ze najprv vec stiahne do temp a potom ju odtial kopci do daneho foldra kde to chces)
locomachine (51)|11.5.2008 16:05
Už jsem chtěl napsat, že tím to nebude, že mám paměti hafo. Ale nedalo mi to smazal jsem cos napsal a najednou to jde. Jsem to ale LAMA! Zajímavé je že OperaMobile 8.65 stahovala bez problémů. Díky moc za pomoc. :D
Když už jsi byl tak ochotný (a zkušený) mám ještě jeden problémek. Pokouším se s MIE stáhnout knížku z jednoho neveřejného úložiště - řekněme .doc v .zip a MIE mi to stáhne jako index.php a ignoruje název souboru i koncovku. To je vořech, co? Ještě raz díky!
PhSnake (872)|11.5.2008 16:26
skus ten index.php premenovat na kniha.zip ono to blbne v IE. nevie tahat cez scripty korektne. Alebo skus Operu. Inac poslem ti PM. plz odpovedz
locomachine (51)|11.5.2008 17:00
Hmm, smůla tak jednoduché (přejmenovat ho) to nebude. Ten soubor se teď jmenuje knížka.zip.php a TC ho samozřejmě nerozzipuje. Jsem smutný až nešťastný. Opět platí, že OperaMobile nemá problém.
PhSnake (872)|11.5.2008 17:43
treba to premenovat tak aby sa to volalo kniha.zip !!! bez .php na konci. Nerucim za to ze to pomoze ale za pokus to stoji.