Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PROBLEM - Sipky dolava a doprava

DJakub (64)|8.5.2008 14:21
Pred nedavnom som na svojom kaiserovi objavil zaujimavy problem. Z nicoho nic mi nefungovali sipky do stran, a to ani joystickove ani na qwerty klavesnici. Nenapadlo ma, ako tento problem vyriesit, tak som hned siahol po AE Button plus a tam pridelil tymto tlacidlam ich defaultnu funkciu. Vsetko v podstate funguje az na to, ze reakcie tychto tlacidiel su neskutocne pomale. Neviete niekdo, ako to vratit do povodneho stavu? Kde by sa dala najst funkcia tych tlacidiel v registroch?

Zaujimave je, ze ked v AE Button nastavim na spominane tlacidla Dont touch button, vsetko funguje ako ma. No ked restartne kaisera, som tam kde som bol. Vobec nereaguju na kliknutie...
PhSnake (872)|8.5.2008 14:36
bud nejaka HW chyba(ale malo pravdepodobne ked po "Do not touch" ide vsetko ako ma) skusal si HR?
DJakub (64)|8.5.2008 14:46
Je mi jasne, ze HR by to vyriesil... No praveze kvoli sipkam nemam chut instalovat a nastavovat vsetko nanovo(a je toho teda dost) . Preto potrebujem naozaj odhalit pricinu problemu. Funkcia jednotlivych tlacitok musi byt niekde urcena, otazka znie KDE :)
DJakub (64)|11.5.2008 12:52
Naozaj nikto neviete kde by to mohlo byt?
owoce_ce4you (31)|11.5.2008 21:10
zkus si něčim udělah kompletní zálohu PDA (spb backup je vcelku dobrý,udělá to .exe kterej pak jen spustíš a vrátí se to do stavu kdy jsi to vytvořil) a zkus HR ... A pak tam nahodit tu zálohu , která ti teď "funguje" :-) třeba to zmizí
PhSnake (872)|11.5.2008 22:11
o tej zalohe dost pochybujem ze pomoze. Totiz v ramci obnoby obnovuje aj subory a registre(aj ked nastavenie sipok som v registroch hladal a nenasiel...problem moze byt aj v tom ze nejake systemove dll sa prepisalo) tj obnova podla mna povedie k tomu istemu stavu ako je. Treba si najst chvilu casu(v mojom pripade asi pol dna) a spravit HR(a ak to nebude robit znova) nainstalovat vsetko opat. :-(