Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Atkualizace odběru napájení na HTC Artemis/P3300

Nesli (409)|1.5.2008 13:11
Zdravím, mám takový menší problémek, dříve na TyTnovi jsem používal utilitky jako je Battery status a ACB power metter, abych mohl určit co kolik odebirá proudu, třeba zapnutá WIFI, různé úrovně podsvicení, jak moc žere proud přetatkování, či třeba na změrění celkové kapacity baterie (takove ty ukazatele ala powerdrain jenž se uvádejí v xxx mA v battery statusu atd.).

Nyní na MDA c III mám ale problém, protože tento údaj se aktualizuje jen velmi náhodně,třeba jednou za 2 až pět minut,tudíž je to naprosto nepoužitelné (na TyTnovi byla aktualizace cca po 2 s ) :evil:,
Zlobí mě baterie, tak jsem se tomu chtel mrknout na zoubek a nemám jak:?
Nemáte prosím s tím někdo zkušenosti, či neznáte nejaký syst. hack jak na to?

Předem díky. :)
Bucci_ce4you (217)|2.5.2008 08:12
tohle jde nastavit v Battery statusu.... buď zkus na xda nebo kdekoliv stáhnout jinou verzi, případně odinstalovat a znovu-nainstalovat a nastavit
Nesli (409)|2.5.2008 09:56
No, prave ze v batt. statusu zrovna tohle nastavit nejde;) A jde o to ze uuuplne stejne mi to delaji i jine programy co tento udaj ctou, tj neni to chyba batt. statusu.Generuje to zarireni...videl bych jako jedinou moznost registry, ale za boha netusim kde, no, prohrabu x-dev a uvidime...
Zdenek Malinsky (9781)|2.5.2008 11:02
Zkus plugin today warrior.
Nesli (409)|2.5.2008 12:55
Dekuji, bohuzel stale to same:(..Ono, nejde o to ze by batt. status ci acb power metter spatne pracovali, jen se systemove jen velmi zridka tento udaj aktualizuje...no stale hledam, uvidime..
Nesli (409)|3.5.2008 12:44
Tak bohuzel nic jsem nenasel:( :(
Je tu prosim nekdo kdo ma Artemise a pouziva na pretaktovani Battery status?
Mohl by se mi podivat jak casto se mu aktualizuje odber napeti v mA ?
Treba je to ROMkou, nevim,
Předem diky za odpovedi.