Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

premenovanie SDMMC na SDMMC2

greedyyy (104)|30.4.2008 10:56
v poslednej dobe mi v nahodnych inervaloch (nax 1-2x denne niekedy je niekolko dni vsetko OK) system jednoducho prepise nazov karty s SDMMC na SDMMC 2 a vytvori nejaku dalsie virtualnu kartu s nazvom SDMMC kde su namapoveane moje maily

pricina je asi v tom ze na kartu ukladam maily a s nejakeho dovodu pri zobudeni PDA sa toto rozhodne ze karta neexistuje, vytvori si zlozku SDMMC v roote a nasledne zisti ze karta extuje a tak jej prida cislo 2

da sa nejak osetrit tento proces? aby mi nevytvaral zlozku SDMMC?

ono totiz staci tu zlozku vymazat pda restartnut a vsetko je zase OK.

prosim neradte mi ze sprav HR, pretoze PDA mam odladene uplne k mojej spokojnosti az na tento problem, a predstava, ze by som ho mal znova ladit je desiva.
dik
Žulda_ce4you (244)|30.4.2008 12:24
Mě to na Looxovi dělá také a na žádné řešení jsem nepřišel, leda naukládat maily na kartu... Je to škoda.
Sani (68)|30.4.2008 14:11
Presne s tymto problemom som sa stretol aj ja. Aj pricinu som odhalil rovnaku...

Riesil som zrusenim ukladania mailov na kartu, a pre usporu miesta (ale aj komfortu ovladania) presial na ineho mailoveho klienta - dnes pouzivam FlexMail...

Obavam sa ze ine riesenie neexistuje.... Dovodom je samotny mechanizmus vzniku problemu: mail klient ide pisat do \SDMMC\cosi... to nenajde (lebo karta sa este zobudza a tak si cestu vytvori.... neviem si predstavit, ako by sa dalo defaultnemu mail klientovi v tejto cinnosti zabranit :-(
kubesa (76)|30.4.2008 18:59
Take se mne to jednou stalo - duvodem byly docasne adresare systemu na SDMMC, tedy na karte, ktera se zrovna "vysunula". V tu chvili jsem restartoval system, jelikoz jsem nevedel, ze problemem je vysunuta karta. Po restartu jsem jiz mel SDMMC2 resp. MicroSD2 ...musel jsem vsechny adresare systemu presunout zpet, restartovat, smazat MicroSD2...restartovat znovu a jiz to bylo OK... docela neprijemne :)
signy (31)|1.5.2008 10:08
Já to tušil, že spojení Micro$oft a mobil je neštěstí... Jak to tady čtu, tak jsem rád, že jsem (díky získanému odporu k Mikro$oftím programům) Utloukmail na tom krámu (moje M700) nikdy nespustil a první, co jsem do něj nainstaloval byl nPOP mail klient.
Díky za info, zbavili jste mě do budoucna pokušení vyzkoušet Utloukmail.
Kdybych mohl nahradit Wokna nějakým slušným oper. systémem, byl bych ještě raději...