Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hp hx 2790b

schorty (2)|28.4.2008 15:54
Nazdarek,je tady někdo kdo se vyzna v pda Hp hx 2790...nejde windows spustit...Při zapnuti se to klasicky rozjede jen do pulky a pak naskoči pouze bila obrazovka...pomožte nevim jak se maji zkombinovat ty klavesove zkratky?
Zdenek Malinsky (9781)|28.4.2008 20:03
Šlo by to ještě jednou, pokud možno česky a i trošku podrobněji?
Trošku si odporuješ "nejde spustit" vs "při zapnutí", pak nevím, co myslíš tím se to klasicky rozjede.... Myslíš zapnutí tlačítkem on/off nebo soft reset nebo dokonce hard reset? A nakonec: jaké klávesové zkratky chceš kombinovat a proč? Namyslíš tím ten opičí trojhmat pro hard reset?
schorty (2)|29.4.2008 10:47
stalo se to tak že jsem na internetu stahoval nejaky soubor nevspominam si jaky ale bylo to ze sunnysoft..ted jak to pda zapnu pres reset ze spod toho pda tak mi najede ta uvodni stranka modra Hp+ ...jak to načita tak to načte pouze ani ne do poloviny a pak naskoči pouze bíla obrazovka a neda se tam nic udělat jenom při kombinaci leveho tlačitka s prostředním se mi objevi kalibrace displeje,to udělam tak jak mam že mam klikat na to plusko a do te doby než se to z kalibruje.jak se to zkalibruje tak opet naskoči ta bila obrazovka a jsem tam kde jsem byl na začatku,zase nic nejde s tim udělat..nepusti mě to dovnitř toho pda...nevim proč...když jsem to zapojil pomoci te synchrnizace přes notbuk tak mi to pořad piše že zařizeni neni nalezeno to asi znamena že to neni vůbec v kontaktu s tim pda??..jinak je to model Hx 2790b.nemam k tomu žadne cd na instalaci ani zaden manual..koupil jsem to v holandii od jednoho znameho a přes rok mi to šlapalo...žaden problem jsem s tim neměl..nevite o co se jedna??předem diky za odpověd..Tomáš
Pavel Koza (4761)|29.4.2008 14:46
Hard reset. Instalovana aplikace asi neni kompatibilni s Vasim zarizenim. Bohuzel prijdete o vsechna data na zarizeni, ale ocividne neni ve stavu, kdy by se s tim dalo neco delat.

Hard reset by se na tomto zarizeni mel provest tak, ze stisknete tlacitka kalendar + mail + zapnuti + reset. To uvede zarizeni do puvodniho stavu.