Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

dily na Qtek 8310

baronm (168)|28.4.2008 12:42
Od firmy http://www.dilynamobily.cz/shop/detail.php?produkt_id=535&id=35&podkat=
mi bylo receno, ze Joystick na Qtek 8310 je shodny jako na K750.

Kryt telefonu Qtek 8310 stoji 600Kc.

A u jine firmy http://www.vivatel.cz/
stoji displej telefonu 1850 bez DPH

A dalsi firma na prislusenstvi
http://www.telel.cz/telel/zbozi/joystick-sonyericsson-t610/898
UserN1 (172)|4.5.2008 19:02
Nejake nove info ohledne nahradnich dilu na Qtek 8310?Predevsim dispeye a jeho vymeny?Bohuzel mi totiz dnes nekdo asi prislapl telefon v batohu a displey to nevydrzel :evil:
Thompson_ce4you (58)|6.5.2008 22:18
Displej prodám za 1000kč je používaný 5měsíců a není na něm škrábnutí
UserN1 (172)|7.5.2008 12:10
Ty jo tak tomu rikam pech, dat to sem o chvilku drive tak asi nevaham, ptz bych mel displej doma behem par dni. Vcera jsem to risknul a objednal jsem displej z ebay, kde cena byla velice pekna, po tom co jsem obvolal vsechno mozne a nemozne v CR a zjistil jak se to tu ma. Nevim ale jak to z ebay klapne, muzes mi ho pls kdyztak chvili podrzet? :)
Nahodou nemas nejake fotky jak si qtek rozebiral?Mohl bys mi pls kdyztak sepsat nejake kroky jak postupovat a na co si dat pozor?Patral jsem po netu, ale primo tento telefon jsem nenasel, jen nejake rekneme podobne, podle kterych jsem chtel postupovat pri rozebirani...Diky T.
marty22_ce4you (101)|7.5.2008 14:39
niekde na tomto fore som videl odkaz ako rozobrat qtek pekne po krokoch...skus to pohladat..
UserN1 (172)|7.5.2008 20:06
Tak jsem znovu patral tady i na googlu a servisni manual nebo nejaky postup s fotografiemi jsem nenasel :(( Mam jen anglicky sepsany postup z modaca, co jsem nasel drive. POkud nekdo o necem vi nebo primo neco podobneho vlastni podelte se pls. DIky :))
Jackal_3771 (3)|7.5.2008 22:05
Tady je odkaz na demontáž Qteka - https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25333
UserN1 (172)|8.5.2008 13:10
Chlapy diky moc, na tohle jsem fakt nenarazil to je uplny luxus ;)
Jackal_3771 (3)|10.5.2008 12:53
Potřeboval bych vědět, kde sehnat kompletní kryt na Qteka 8310. V GSmobil za něj chtějí i s překrytováním 2400 Kč a to si mi zdá poněkud moc :(( Už ho hledám dlouho, ale marně. Díky
Zdenek Malinsky (9781)|10.5.2008 13:49
OT
Tak to jsou ještě levní. HP chce jen za přední díl k iPAQu 514 směšných 3200 Kč bez daně.
/OT
UserN1 (172)|12.5.2008 10:20
No s krytem to bude asi taky zajimave. Baronm tady ale psal, ze samotny kryt lze sehnat nekde za 600,- to uz je celkem snesitelne (prosel bych a obvolal uvedene odkazy). GS servis ma vsechno strasne prepaleny. Jeste bych zkusil obvolat ruzne mensi servisy, ktery by ti ho urco sehnali taky za uplne jinou cenu. Pak me jeste napada kouknout na zahranicni stranky s prislusenstvim a sledovat ebay.de kde by se obcas nejaky mohl vyskytnout. Jedny zahranicni stranky s kryty doma snad mam v oblibenych tak se pak mrknu. A vymenit si to muzes sam, dle navodu co si mi sem postnul to urco zvladnes. Ja uz jsem qvitka podle toho rozebral a bez nejmensiho problemu vcetne displeje :)) ted uz jen cekam az mi displej dorazi z DE :)
UserN1 (172)|13.5.2008 22:55
Lidi musím se pochlubit, jsem opět šťastným uživatelem qvítka a zas se může flashovat jak o závod :)) V noci z 6 na 7 května jsem přes ebay.de objednal displej za více než pěknou cenu a dnes 13.5 mi dorazil dom. Hned jsem se pustil do skládání qvítka a přes drobné děcké nemoci jako rozhozené zobrazování obrazu, či dokonce zrcadlové zobrazení obrazu a rozplývání obrazu v dolní pravé části displeje v závislosti na vyvíjeném tlaku stisknutím qvítka jsem docílil správné funkčnosti a vše už maká jak má. Displej je bez chybičky, jediné čeho jsem si všiml je, že je více podsvícen...je více kontrastní...což spíše hodnotím jako plus protože na sluníčku bude lépe čitelný :D

Tímto díky ještě jednou za uvedení odkazů kde sehnat náhradní díly pro získání základního přehledu a především za uveřejnění odkazu na návod jak rozebrat qvítka, bez něj by to bylo značně náročnější a riskantnější.

Jinak jak jsem slíbil hledal jsem slibovaný odkaz na zahraniční stránky s kryty a bohužel neúspěšně. Zkusím pátrat dál.

Mějte se T.

EDIT: a neodpustím si to....celý GS servis s částou 3500 korun českých za opravu si to může strčit kamsi :D :D
Suoraj (704)|14.5.2008 06:08
pokud ma nekdo zajem tak mohu darovat sveho umrleho varia. Displej je snad OK - kryty nic moc... Byl prolitej indulonou,ktera vedle nej bouchla v kasliku auta...
UserN1 (172)|14.5.2008 08:59
No a zkousel si s nim neco podniknout?Rozebrat, vycistit a tak?Stale nefunkcni?Ja bych na nej kdyztak juknul co a jak :)