Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Hermes (TyTN) - MRH 9.0 Valerian

netino (185)|12.7.2008 10:01
Ja nemam ziadne navrhy k tomu sa uz neda nic lepise pridat.
A vies preco?!
Jednoduchy marketing vzdy musi byt ALE aby najblizsie si mal co ludom dat :D
Suoraj (704)|12.7.2008 10:14
Já bych si dovolil... ve vší skromnosti navrhnout - jen tedy jestli to uzná MRH za vhodné... nenasel sem v settingu "softkey" pro ty tlacitka na spodni liste a .... "synchro time by taky nebylo k zahození... Jinak sem nenasel zadnou chybku ale jááá na něco přijdu!!!!
Suoraj (704)|12.7.2008 15:17
A už jednu "chybku" mám... Pokud dam vibrace tak se mi na displeji dole vytvori traylista, kterou ja tam NECHCI:evil:
fleris (31)|12.7.2008 16:53
Takže co se týká "softkey" to řeší Adancedconfig. Já mám pro MRH trošku záludnější oříšek. Po spuštění S2P se začne přehrávat hudba, ale do minuty celá aplikace zkolabuje ať už běží na popředí nebo ve spořivém režimu (po stisku power). zkoušel jsem znovu přeinstalovat, ale nepomáhá to...
netino (185)|12.7.2008 17:11
[QUOTE="fleris"]Takže co se týká "softkey" to řeší Adancedconfig. Já mám pro MRH trošku záludnější oříšek. Po spuštění S2P se začne přehrávat hudba, ale do minuty celá aplikace zkolabuje ať už běží na popředí nebo ve spořivém režimu (po stisku power). zkoušel jsem znovu přeinstalovat, ale nepomáhá to...[/QUOTE]

Ano toto je pravda aj mne to robi.Ale ked to nechas aby sa Tytn sa vypol tak sa S2P nevipne a v pohode hraje dalej.
Myslel som si to ze sa to hada s SBP Mobil shell ale to nie je pravda SBP som dal ksa a zmienovany bug sa neodstranil.
Martin Ráž Hoch (1832)|12.7.2008 19:21
Přepínání vibrací - ikona v trayi[QUOTE="Suoraj"]A už jednu "chybku" mám... Pokud dam vibrace tak se mi na displeji dole vytvori traylista, kterou ja tam NECHCI:evil: [/QUOTE]Odeber z /Windows/StartUp odkaz TrayIcon_Manner.lnk - je to modifikace, která umožňuje super věc a to přepínat na vibrace delším podržením tlačítka Comm Manageru. Bohužel vedlejší efekt je ten, že to zobrazuje indikátor v liště. Bohužel se to nedá vypnout. Mě vyhovuje i přes tu lištu. Stejně si nechávám zobrazenou ikonu Comm Manageru v Trayi, protože z nějakého zvláštního důvodu se odrazí v rychlosti její skrytí - negativně.
Martin Ráž Hoch (1832)|12.7.2008 19:27
[QUOTE="peter.nr"]- Jednoznačne vrátiť VistaHide Battery Gauge! Už som si na to zvykol. Nezaberá miesto na lište a je to to najprehľadnejšie zobrazovanie stavu batérie, aké som na PDA videl. [/QUOTE]Nevím jestli to vrátím, ale každopádně přidám jako UC. Osobně jsem si nejdřív zvykl a pak se raději přestal stavem baterie stresovat, protože mám sebou náhradní a tak mi bohatě stačí taková ta ikonka na liště. Je ale možné, že to třeba přehodnotím.[QUOTE="peter.nr"]- Settings/System/Task Manager sa nedá spustiť (viem, je to iba detail).[/QUOTE]Ano, toto je chyba, kterou opravím. Díky za upozornění.[QUOTE="peter.nr"]Ešte jedna poznámka na margo MRH ROMiek. Niekto tu hodil názor, že 6.1 je niečo úplne iné ako ostatné verzie MRH ROM. Tak to sa teda mýlil. Nie je ničím výnimočná. Takmer všetky MRH ROMky sú super! Verzia od verzie sa zlepšujú spolu s novými verziami CRC ROMiek.Nebolo by dobre, keby sme si takto nevážili prácu CRCinAU a MRH, pretože CRC a MRH ROMky sú to NAJ, čo bolo kedy spravené pre Hermesa. :yes: [/QUOTE]Děkuji za pochvalu, jsem rád, že se můj vkus a práce hodí i někomu jinému. Věřte, že i vy zde ve fóru mi hodně pomáháte být lepší:D
Martin Ráž Hoch (1832)|12.7.2008 19:32
[QUOTE="netino"]Ja nemam ziadne navrhy k tomu sa uz neda nic lepise pridat.
A vies preco?!
Jednoduchy marketing vzdy musi byt ALE aby najblizsie si mal co ludom dat :D [/QUOTE]He, he, a co Tě vede k tomu, že chci abych měl lidem co dát? :D MRH ROM je MRH proto, protože je pro můj Hermes:), ostatní je jaksi zbytková činnost, potažmo koníček. Na druhou stranu, kdybych si měl ROMky testovat v takové míře, jako je testuje široké fórum lidí, tak to nedokážu nikdy a takhle mám docela funkční ROM pro svůj Hermes. A až nebudu mít co nabídnout, tak patrně dosáhnu Nirvány a nebo si pořídím jiné zařízení, což je s vyhlídkou na HTC Touch Pro (ten Diamond s klávesnicí) stále reálnější... teď jen sehnat lepší práci a přesvědčit ženu, že nový přístroj bude to pravé:D
Suoraj (704)|12.7.2008 19:35
jj ja sem zapomel napsat ze sem to uz vyresil... Hledal sem nejdriv v registru - tam sem neco vypl :-) a pak jedinej ze tri odkazu v WIN kterej sel smazat pac nebyl v ROM. Hele MRHu - že si tam to zeleny tematko dal kvule mne co ? :-D
Martin Ráž Hoch (1832)|12.7.2008 19:38
S2P problém[QUOTE="fleris"]Takže co se týká "softkey" to řeší Adancedconfig. Já mám pro MRH trošku záludnější oříšek. Po spuštění S2P se začne přehrávat hudba, ale do minuty celá aplikace zkolabuje ať už běží na popředí nebo ve spořivém režimu (po stisku power). zkoušel jsem znovu přeinstalovat, ale nepomáhá to...[/QUOTE]Chm, to je divné... dneska jsem asi hodinu v autě pařil na reprodukovanou hudbu z Hermese přehrávanou právě S2P, ač vypnutý nebo rozběhlý, hrálo to jako kuna. To se spíš divím, že to nekolidovalo se zatáčkama, protože přístroji se na sedadle smrti vůbec nelíbilo:D. A S2P mi hrálo i s SPB Mobile Shell, ale je pravda, že se u mě tenhle SW moc dlouho neohřál. Jinak mi ale S2P funguje skvěle a opravdu jej ve spojení s S2U2 používám skoro pořád.
netino (185)|12.7.2008 19:39
Co sa tyka mobilu sme na tom rovnako.Tiez najst lepsi flek a prehovorit zenu ze ten fon je to prave.
Martin Ráž Hoch (1832)|12.7.2008 19:41
[QUOTE="Suoraj"]jj ja sem zapomel napsat ze sem to uz vyresil... Hledal sem nejdriv v registru - tam sem neco vypl :-) a pak jedinej ze tri odkazu v WIN kterej sel smazat pac nebyl v ROM. Hele MRHu - že si tam to zeleny tematko dal kvule mne co ? :-D[/QUOTE]:D Kápnul jsi na to - osobně jsem tato témata měl na SD a pokaždé je kopíroval do PDA, ale na Tvůj popud jsem opravdu zavařil do ROM, protože není důvod to tam nedat a je pravda, že černá nemusí být to pravé ořechové. Každopádně jak jsem psal - ladím téma většinou ke košili, nebo triku a zelených mám taky dost:D
Martin Ráž Hoch (1832)|12.7.2008 19:50
[QUOTE="netino"]Co sa tyka mobilu sme na tom rovnako.Tiez najst lepsi flek a prehovorit zenu ze ten fon je to prave.[/QUOTE]:D No to já už jsem dál, dal jsem výpověď a teď už jen tu novou práci za spoustu peněz, kde bych nemusel tolik makat, abych si mohl užít nového telefonu:D. Na ženu už podprahově působím, ale podělal jsem si to slibem, že si tenhle telefon nechám 3 roky:D... přeci jen po mém extempore s nějakou lesní Nokií, kterou jsem za týden prodával, mi už žena neskáče na lep tak, jako dřív:D (A to jsem si bláhově myslel, že trochu pookřeje, když jí koupím N95... :D jó houby)

Tak a teď se zase skryju do propadliště dějin, protože mám poslední den dovolené a vzhledem k tomu, že zítra žena vysílá, tak kromě hlídání syna se vrhnu na MRH 6.3 Rainbow;)

Poslední šance najít chyby;)

Smazat
netino (185)|12.7.2008 19:55
Vies co mi povedala na to moja ze mi jej kupime telefon raz za dva roky.A my si kupujeme telefony kazdu chvilu.Narazala na to ked mi skapal TyTN tak som skusal vseliake a hned po pad dnoch som ich predaval.:D

Nie sme mi bratia a nase zeny sestri?!


Len tak na margo.Kedy pustis NEW ROM do obehu?
fleris (31)|12.7.2008 20:04
Tak audio je na tom hur nez jsem myslel. Kdyz se mi zavira S2P, zkusil jsem Windows Media. Ten mi pro jistotu prehraje jen 30 sekund skladby. Posledni pokus byl CorePlayer a ten se zavrel taky...Vubec netusim kde je chyba.
Suoraj (704)|12.7.2008 20:15
Nez ze sebe udelam zase blbce - jde nekomu Align screen? Mne se to pri pokusu zkalibrovat display vzdy kousne?
netino (185)|12.7.2008 20:18
[QUOTE="Suoraj"]Nez ze sebe udelam zase blbce - jde nekomu Align screen? Mne se to pri pokusu zkalibrovat display vzdy kousne?[/QUOTE]

Teraz som to skusal a vsetko v pohode.Mne to beha ako ma.
Suoraj (704)|12.7.2008 20:37
To se ti dela frajerinka pri vypnutym FTOUCHFLO :D
netino (185)|12.7.2008 20:39
[QUOTE="Suoraj"]To se ti dela frajerinka pri vypnutym FTOUCHFLO :D [/QUOTE]

Presne tak:D :yes:
Martin Ráž Hoch (1832)|12.7.2008 21:33
[QUOTE="Suoraj"]Nez ze sebe udelam zase blbce - jde nekomu Align screen? Mne se to pri pokusu zkalibrovat display vzdy kousne?[/QUOTE]Tohle je známý problém SW FTouchFLO - jakmile je aktivované, nejde align... já řeším tak, že přeleštím obrazovku, čímž se mi většinou zase zkalibruje a nebo vypnout TouchFLO, reset, align.

Edit: Ach jo, jsem z toho jelen... nějak jsem dneska mimo, když odpovídám na něco, na co už odpovězeno bylo:)...
Suoraj (704)|12.7.2008 21:46
Nejsi náhodou na dovolený? To neni GPRS - ty si čekal až na to přijdu :-) Synchro time uz sem si tam dal a s plne nakonfigurovanym pda mam Volnych Storage 23,68 a programovou 16,30. Mlada uz to tam ma taky tak uvidime. Ze spanelske Zaragozy hezky vecer do CZ :-D
Martin Ráž Hoch (1832)|12.7.2008 21:53
Néééé, fakt, to je GPRS... doufám, že v ESN tam máte alespoň dobrý net:), protože tady 30 km za Prahou chytnu spíš filcky, než UMTS:D. Ale jo, jinak jsem na dovolený, ale mám tu pouze můj laptop - "Micí, pustíš mě na net?" ...a tak je to furt... ach jo:)... Tak a dnes už fakt mlčím... zdravím do ESN, CZ, kamkoliv... mějte super večer a zítra "na psanou" :D
peter.nr (501)|12.7.2008 23:18
Ukazovateľ stavu batérie:
Cez Advanced Config vždy nastavím hodiny na hornej lište miesto ukazovateľa stavu batérie. Niekedy je veľmi vhodné pri práci sledovať čas. Mať otvorenú nejakú aplikáciu a súčasne vidieť čas na hormej lište. Štandardne je tam ale stav batérie. Ak však stav batérie zobrazím inak (ako napr. Vista Battery Gauge), môžem sledovať oboje súčasne. Preto sa prihováram za túto aplikáciu v defaultnom nastavení. Kto to nechce, stačí vyhodiť odkaz zo startup-u. ;)
fleris (31)|13.7.2008 08:40
Ukazovateľ stavu batérie:
Nevím proč tak složitě si hrát s časem. Mám nastaven jako základ stav baterie a v settings-system-clock&alarms, záložka More mám zatrženo ukazování hodin v programech. Takže na today obrazovce vidím stav baterie a hodiny (plugin Htc Home) a v programech hodiny.
peter.nr (501)|13.7.2008 09:57
Vidíš, práve o to ide. V spustených aplikáciách nevidíš stav batérie. Ak ich má niekto dve, tak to problém nie je, ale väčšina má asi len jednu. Je to veľmi komfortné, vidieť stav batérie aj čas súčasne. Ako sa hovorí: "Čas sú peniaze", tak isto platí, že s vybitou baterkou ďaleko nezájdeš. :)
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 10:02
Nasadili jste mi brouka do hlavy;)... budu o tom po cestě přemýšlet:P
netino (185)|13.7.2008 10:03
A ako to vydis s tym vydanim NEW ROM?
CCA kedy to bude?
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 10:10
Ne dřív než večer nedočkavci! Teď se musím vrátit domů, a odpoledne, až bude žena v práci, se na to vrhnu. A to ještě musí Val spinkat;)

Pro CZ někdy do 22 hodin, odhadem.
Pro WWE po půlnoci;)
peter.nr (501)|13.7.2008 18:40
Nemusiš sa nikam ponáhľať, pretože všetky novinky a "bug-y" sa dajú riešiť svojpomocne aj na súčasnej verzii.

Uži si v prvom rade rodinku a dieťa, lebo ak to prepásneš, už sa to nikdy nevráti. Hermes vždy počká. MRH ROM je síce skvelá, ale toľko to neponáhľa.

Tie moje návrhy sa týkali smerovania nasledujúcich verzií MRH ROM a mojich predstáv.
netino (185)|13.7.2008 18:59
Jo uzisy rodinky ale mi si chceme uzivat tiez.Inak som uz prestavil v notebooku hodiny na 22:00 a stale nic!Neako meskas:D
Idem prestavit vsetky hodiny u mna v baraku na 22:10 a uvidime mozno ta ROM sa zjavy.:D
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 19:08
Nejsi daleko od pravdy... právě jsem to upekl, ale teď to ještě proběhnu, jestli tam všechno sedí;)

Žena vysílá a já hlídám syna, tak mám teď čas to ladit - nebojte, dovolenou už nemám;) - hraju si s tím už od dvou;)
netino (185)|13.7.2008 19:11
Som panom casu.Pomohlo ovladam cas.Tak bacha na mna!:evil:
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 19:12
A skoro jsem se trefil i do těch 10ti minut po celé:D

Smazat
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 20:06
Tak jsem doladil pár chybek, teď jedu dom a cca za hodinu, maximálně 2 bude ROM k dispozici vám;)
netino (185)|13.7.2008 21:03
LAST 57 min
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 21:19
Peru se s provisioningem, nějak se mi to podělalo, ale to jsou takové ty chyby, kde zapomenete někde jeden znak a ladíte to 5 hodin;)
hall80 (51)|13.7.2008 22:00
Tak jsem testoval konečně 6.1 a mám jen jeden "drobný" problém, který jste tu již zmiňovali.
Po instalu 6.1....Prostě se to nesesynchronizuje ať dělám co dělám :mad: ..nejspíš to bude tím, že nemám tzv. updatovaný už cca rok windows (XP PRO).
Když podle rad zapnu Advance network funkcionality tak mi pak PC jen tak divně 3x zabimbá a nic. Ani dobíjení nesvítí.
Bez toho samozřejmě chyba 608!
Teď jsem zkusil na MRH 5.7 (kterou jsem tam musel hodit zpátky abych měl vůbec kontakty atd.) zapnout to AdvanceNetFunkci a spojit to doma na updatovanejch XP PRO a tam se mi to spojilo.

Hmmm..Nemáte někdo podobnou zkušenost že vám to nechodilo ani se zaškrtlým tim "AdvNetFc"??:O .Dělá to opravdu neupdatovaný OS WinXP pro?..Nebo je na vině můj Notebook :(
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 22:01
Vydrž cca dvacet minut - RapidShare uploaduje poměrně pomalu, to je moje jediné současné omezení. Ale už bude 6.3;), kde jsou dosavadní chyby opravené.
Rostakd (33)|13.7.2008 22:06
[QUOTE="MRH"]Vydrž cca dvacet minut - RapidShare uploaduje poměrně pomalu, to je moje jediné současné omezení. Ale už bude 6.3;), kde jsou dosavadní chyby opravené.[/QUOTE]

Uz se vsichni moc tesime tvoje romky jsou nej :yes:
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 22:21
Tak ještě vydržte;) - menší oprava.
netino (185)|13.7.2008 22:26
:O Ja uz idem ksa haji rano spravim DOWNLOAD a FLASH s NEW ROM
hall80 (51)|13.7.2008 22:27
:) já už snad ani samou radostí nedýchám :D ... hlavně to zbitečně neuspěchej !! :) ... dalších 10 minut určitě ještě vydržíme :D
Rostakd (33)|13.7.2008 22:29
Ja si na tuto ROMku jeste pockam sem na ni zvedavej uz aby tu byla moznost DOWNLOAD :D
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 22:30
ETA 50 minut...

Žádné razantní změny nečekejte, spíš tuning;)
Rostakd (33)|13.7.2008 22:33
50min ??? To uz nevydrzim :D
netino (185)|13.7.2008 22:38
Jedno oko pise access denied a druhe http urql erorr 404 ale kurna vydrzim.
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 22:45
:o)))))))

Tak to mě hlásí už od rána:D

Smazat
hall80 (51)|13.7.2008 23:01
Tož chlapí dobrooou :) .Stahnu, nainstaluju a protestuju to zitra v práci;) ...vlastně jako vždycky :D :D :D chachacha
(že by to byla ta práce, kde je hodně peněz a málo roboty?)
:D :D :D zas tak super to tam neni :no:
čau všichni + MRH
(jsem tě vypíchl schválně...to kvůli důležitosti !! )
:sarcastic: ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|13.7.2008 23:03
17 minut;)
Rostakd (33)|13.7.2008 23:04
Mno super ne ze pri 5min reknes opravicka :D tesim se jak malej kluk :)