Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné vypínání HP 6515

SLT_ce4you (14)|15.4.2008 16:50
Zdarec,
potřeboval bych poradit se svým HP hw6515. Cca pul roku slapalo, ale poslední dobou mě zlobí samovolné vypínání, nebo spíše restartování telefonu...
Když po chvilce zhasne displej a já jej chci rozsvítit naběhne už jen obrázek HP a telefon se znova zapíná...taky se mi to stalo když jsem ho vyndaval z kolébky...

Zkusil jsem HARD reset, ale nepomohlo...sem zoufalej :(

Děkuji za rady :)
SLT_ce4you (14)|16.4.2008 14:39
Fakt nikoho nic nenapadlo? :(

Nemohlo by to být třeba starou baterii? Zhasne displej a když jej chci rozsviti, tak se rozsviti i klavesnice=velkej odběr a stará baterka to neutahná tak přestane dávat telefon se restartuje?

Co vy na to?:)
Zdenek Malinsky (9781)|16.4.2008 16:42
K vyloučení vlivu nějaké aplikace - zazálohovat, udělat HR a zkusit na prázdném zařízení - to jsi už zkoušel. A k baterce - vypíná se to i když je to na nabíječce nebo při plné baterii?
Můžeš zkusit naflashovat novější ROM - pokud HP vydal.
SLT_ce4you (14)|16.4.2008 17:20
HARD reset jsem zkoušel, poslední ROM mám taky, ještě si zkusim pohrát s zadním krytem ve kterým je nějaký čidlo...telefon se má vypnout při sejmutí krytu...jak jsem se dočetl [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] tak to dělá problém...
Zdenek Malinsky (9781)|16.4.2008 17:50
Zkus, taky projeď ostatní vlákna tady ve foru k tomuto PDA, ale obávám se, že bude potřeba servis. Asi už máš po záruce, což? Bohužel značkový servis HP je dosti cenově ne moc lidový. :((
elit (168)|17.4.2008 12:52
Dela mi to taky. Hlavne kdyz je slabsi baterie a nebo kdyz bezi Navigace. Nejak to neresim. Ted uz to je lepsi.
SLT_ce4you (14)|17.4.2008 20:08
Tak jsem to asi vyřešil...
Na zadním krytu je čidlo->při sundání krytu se PDA vypne...a to tam dělalo asi bordel...
Na krytu nahoře je pacička která někde vevnitř spíná. Ná ni jsem vteřinovým lepidlem nalepil milimetr plastu...a zdá se to být OK :)