Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 a Sim Toolkit

lukyyysek (13)|14.4.2008 20:02
Ahoj, mam problem s GSM banking, drive se mi v programech vubec nezobrazila ikonka sim toolkit, na internetu sem se docetl, ze je to starou sim kartou, byl sem ji tedy vymenit. Zapnu telefon a sim toolkit tu je, ale kdyz ho otevru misto pismen sou otazniky, nasel sem tedy nejaky patch na eten a hura, slo to, font uz je nomlani, ale nyni, kdyz si otevru naprikalad polozku banky a dam treba prikaz k uhrade, misto dotazu na cislo uctu se mi to zas vrati na hlavni nabidku sim toolkitu ... nevite nekdo co stim? dekuji za rady ...
Tomáš Kubec (749)|14.4.2008 20:10
Použij tento patch a bude to OK: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Jen STK budeš muset ovládat pomocí tlačítek.
lukyyysek (13)|14.4.2008 20:54
bohuzel ani tento patch nepomohl, porad pretrvava problem stim, ze me to vrati do hlavni nabidky :( ..
Tomáš Kubec (749)|14.4.2008 21:23
To se mi zdá divné, tento patch jsem jsem testoval se všema operátorama ( u Vodafonu se starou i novou SIM) a e-bankou, CS a GECB a vždy to fungovalo. Jediná malá nevýhoda, že se musí ovládat pomocí kláves, nefunguje v něm dotyková obrazovka.

Ještě bych doporučil Hard Reset a pak na čistém zařízení testnul tento patch.
DavidBarborka (139)|19.4.2008 18:31
Tady je patch a po instalaci a následném restartu musíš najít ve složce windows nějaký exe soubor tt něco je u toho ikona sim toolkinu
Tomáš Kubec (749)|19.4.2008 19:21
To je jen u starejch Vodafone karet, u novejch nemusíš nic.