Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb Pocket Plus- odstraneni posuvniku, uprava rozlisenie

Gembler_ce4you (23)|6.4.2008 11:02
mam v PDA FS C550 Spb Pocket Plus a posuvnik mi skryva cast ikon vid modra sipka
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
robi to preto - dam posuvnik uplne dole je tam nejaky plugin kalendara ci co co to je vid zelena sipka
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

ide mi len o jednu vec a to nech tam nie je kalendar a tym padom zmizne aj posuvnik a nebude mi nic zakryvat ikony alebo nech tam ostane kalendar aj posuvnik ale nech sa upravi rozlisenie a posuvnik mi nebude ziadne ikony zakryvat ide to vobec nejako spravit?
react (34)|6.4.2008 11:50
Zkoušel jsi nastavit u obou today-pluginů automatické přizpůsobení výšky? Někde se to tam je.

Další možností je vložit kalendář do SPB Pocket Plus nebo obráceně (nevím jestli to jde).

Já osobně používám něco podobného s iLauncher a PocketBreeze (viz screen)
00273083_today_JHM6.png
Zdenek Malinsky (9781)|6.4.2008 16:25
Bóže, ty tam máš snad všechny softy na PDA, co vůbec existují, ne? :sarcastic: :?
A když už je tam máš, tak proč si je neroztřídíš (zástupce, ikonky) v Spb Pocket Plus do nějakých smysluplných složek (nastavení, internet, posta, IM, ...)?

Taky jdou zmenšit ikony v záložkách Spb P+

obrázek 2
Ty ani nevíš, co jsi si nainstaloval :D to je Spb Diary - můžeš to do Spb Pocket Plus integrovat jako další záložku.
Koukni na stránky Spb Diary a Spb Pocket Plus - mělo by jít integrovat Diary do Pocket Plus i naopak.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Celkově si myslím, že by bylo nejlepší použít režim realVGA a vejde se ti na displej mnohem více věcí. :yes:

Taky by nezaškodilo nechat zapnuté jen ty pluginy, které používáš - start - settings - today - items a nechat zaškrtnuté jen ty potřebné. Zamykání zařízení - pokud využíváš si raději namapuj na nějaké hw tlačítko, plugin zbytečně zabírá místo na today.
Gembler_ce4you (23)|6.4.2008 21:49
uz som to vyriesil... s today som odstranil ten SPB Diary -> ale nejde to spravit tak ze ten posuvnik tam ostane a nebude mi zakryvat hore jednotlive zalozky a aj ikony programov?
Zdenek Malinsky (9781)|6.4.2008 22:25
Nevím, co víc poradit, tak zopakuji, co jsem psal v předchozím příspěvku:

1. máš VGA displej, tak na today vyzkoušej realVGA (ozVGA)
2. Spb Diary si odstraňovat nemusel - stačilo jen uzpůsobit jeho velikost, jak radil kolega nademnou nebo integrovat do Spb Pocket Plus
3. Spb Pocket Plus si trošku "zmenši"

Chce to si s tím trošku pohrát a poladit. Takhle na dálku se opravdu nedá poradit/poladit všechno.