Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 6.1 vyjdou 1. dubna

Zdenek Malinsky (9781)|28.3.2008 11:14
Tak pro všechny uživatele WM je zde dobrá zpráva. Podle zdroje by totiž již dlouho diskutovaný systém Windows Mobile 6.1 měl být uveden 1. dubna. Oproti verzi 6 by mělo dojít k fixům některých problémů, a tato verze by také měla obsahovat novější a lepší webový prohlížeč, který umožňuje zoomování a jednodušší skrollování. Nabídne také "více Vista-like UI", umožní kopírování-vkládání z IE, nová písma, indikátor Wi-Fi a autokonfiguraci v Active Sync pro váš e-mail.

Doufejme, že i když tento systém vyjde na tak vtipné datum, bude stát za to. Snad nám příjemně vyplní čas při čekání na Windows Mobile 7.

Zdroj: Pocket Lint
peto01_ce4you (0)|1.4.2008 21:20
tak mi povedz kde to stiahnem
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2008 23:47
To není jako u PC: stáhnu - nainstaluju. U PDA musíš stáhnout ROM pro konkrétní PDA a pak ho naflashovat do PDA. Takže v tomto případě záleží, zda chceš oficiální verzi vydanou výrobcem nebo neoficiální ukuchtěnou.
bomber666 (87)|9.4.2008 17:19
mám HTC Kaiser a chci oficialni verzi jak na to ?..-)))
Surgical (2364)|9.4.2008 20:03
Počkat, až nějakou oficiální verzi ukuchtí buď výrobce nebo operátor, pokud máš founa brandovaného.
Jinak neoficiálních je na webu neuriekom.
bomber666 (87)|9.4.2008 21:02
[QUOTE="Surgical"]Počkat, až nějakou oficiální verzi ukuchtí buď výrobce nebo operátor, pokud máš founa brandovaného.
Jinak neoficiálních je na webu neuriekom.[/QUOTE]

mám founo normal koupeneho v českem obchodě...tak že ne od operatora...což o to ja bych tam i neofiko verzi dal ale nevim jak v tom připadě na češtinu pač moc neholduji english...-)))hlavěn co se tyče ruznych nastvaeni a podobně....
Zdenek Malinsky (9781)|10.4.2008 10:14
Myslím, že už zařízení chvilku používáš a máš "osahané", takže víš, kde co je a k čemu slouží. Opravdu se dá těch pár anglických slovíček naučit a existovat na PDA bez češtiny i pro člověka, který se nikdy anglicky ve škole oficiálně neučil ( Třeba já :D ). Neboj se toho.
bomber666 (87)|10.4.2008 13:59
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Myslím, že už zařízení chvilku používáš a máš "osahané", takže víš, kde co je a k čemu slouží. Opravdu se dá těch pár anglických slovíček naučit a existovat na PDA bez češtiny i pro člověka, který se nikdy anglicky ve škole oficiálně neučil ( Třeba já :D ). Neboj se toho. [/QUOTE]

ale tak jo jasně dělám hodně s PC a se sitěmi i když jsme english ve škole neměl taky tak že nejsme uplny laik...ale i tak čeština je docela přijemna ale někde v tomhle foru jsme se dočetl jeden přispěvěk že ta češtine od Sunny Softu tam pry jde dat když si překopiruji 3 soubory ktere jsou pod složkou windows v HTC a ty potom spustim pod novym ROM a pry by to mělo byt automaticky opět v češtině ale čet jsem že to trošku system zpomali....by mně zajimalo jestli to někomu chodi jak bylo popsano
bomber666 (87)|10.4.2008 14:02
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Myslím, že už zařízení chvilku používáš a máš "osahané", takže víš, kde co je a k čemu slouží. Opravdu se dá těch pár anglických slovíček naučit a existovat na PDA bez češtiny i pro člověka, který se nikdy anglicky ve škole oficiálně neučil ( Třeba já :D ). Neboj se toho. [/QUOTE]

mužeš doporučit nějakou ROM s win 6.1 aby to mělo dobry GPS a Wifi .... ?páč GPS budu docela v letě použivat a wifi použiwám ještě častěji...diky...
Zdenek Malinsky (9781)|10.4.2008 14:16
1. Je nesmyslné a zbytečné citovat předchozí příspěvek.
2. Dotaz na konkrétní ROM bude rozhodně lepší ve vláknu o ROM kách tvého PDA - toto je jen všwobecné oznámení o oficiální vydání WM 6.1 Microsoftem
3. čeština - dokud to nebude přímo v romce a bude to hledat dll tak to bleskově běhat nebude nikdy. To ovšem není chyba Sunnysoftu.