Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Baterka, Bootloader Qtek 8310

Death_Angel (19)|26.3.2008 21:52
Zdravím lidi,
mám takovej menší problém s Qtekem 8310, přeflashoval jsem poněkolikáté WM6 (teď tam mám nejnovější ROMku od NitroGena), ale mám problém s baterkou, i když mi baterka ukazuje 50 a víc procent tak stačí pustit MP3 a během cca 10 minut se ten telefon vypne a nejde zapnout dokud ho nedám na nabíječku. Nevíte čím to je? začalo to dělat až chvíli po tom co jsem přehodil na tuhle ROMku...
Další problém co s tímhle Qtekem mám je, že se nemůžu dostat do BootLoaderu (když podržím ve vypnutém stavu tlačítko od foťáku tak to nereaguje), u dřívějších ROM to fungovalo v pohodě...

nevíte v čem bude problém?
vodopadek (274)|26.3.2008 23:36
ad 1) muze to byt romkou.. osobne jsem taky zkousel tu od nitrogena zadny problem s baterkou jsem nezaznamenal.. ted mam tu verzi 6.1 a vydrz baterky je v pohode... zkusil bych tedy jinou verzi romky..
ad 2) a pripojujes spolecne s drzenim tlacitka fotoaparatu i USB kabel? neopomel jsi to?:D
Death_Angel (19)|27.3.2008 05:51
oki zkusím novou romku :)

ad2) jj USB kabel mám připojenej, ale vůbec to nereaguje.. do bootloaderu se to dostane jenom když přeinstalovávám romku a to samo od sebe... takže nemůžu třeba ani použít Tera Term na zformátování BIN FS...
Kyle (279)|27.3.2008 10:41
Mas ho pripojenej nebo ho pripojis az kdyz drzis to tlacitko fotoaparatu?

Do bootloaderu se da dostat i tak, ze drzis tlacitko fotoaparatu a stisknes na chvilku tlacitko power.
vpx (529)|27.3.2008 14:11
taky jsem s tim mel pred casem problem, musel jsem podrzet tlacitko foraku presne 1 vterinu, kdyz to bylo min, nic se nestalo, kdyz to bylo vic, taky to neslo ....
Death_Angel (19)|27.3.2008 16:40
tak už jsem se dostal do bootloaderu, když sem měl USB kabel odpojený tak sem držel foťák a do toho zmáčkl power... du ještě přehodit ROMku a uvidíme jak to bude s tou baterkou... díky moc za radu :)

EDIT: Nahodil jsem WM 6.1 .. a vypadá to, že baterka a všechno už jede OK tak snad to tak vydrží.. ještě jednou díky za rady :)