Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Face Contact – fotokontakty na today

Zdenek Malinsky (9781)|23.3.2008 11:46
Je mnoho (i freeware) telefonních aplikací (včetně today pluginů), které dovolují vytáčet kontakty pomocí fotek jednotlivých uživatelů. Face Contact umožňuje vytáčení čísel, posílání SMS a mailů pomocí fotokontaktů na today. Oproti ostatním podobným aplikacím je více propracovaný, umožňuje např. rolování (listování) prstem (ala iPhone), chytře je vymyšleno nastavení aplikace vč.editace kontaktů. Veškeré činnosti spojené s ovládáním aplikace je možno uskutečňovat bez stylu(su) - pouze prstem.

Stránka aplikace, kde najdete více info, screenshotů a odkaz ke stažení, je zde.
Cena 14,95 USD a k dispozici je samozřejmě zkušební verze (zobrazí max.15 fotokontaktů).
Určeno pro OS WM 5.0 a vyšší (novější).

Martin Ráž Hoch (1832)|23.3.2008 13:54
Pěkné, ale zase ty peníze za to:)... to si bohatě vystačím s HTC Home a mám to zadarmo...:D
Zdenek Malinsky (9781)|23.3.2008 18:13
Jasně, jsou toho teď mraky, namátkou třeba Spb Phone Suite nebo Spb Mobile Shell 2.0...
Na Treu jsem to vypnul - mám na to malý displej :D
Martin Ráž Hoch (1832)|24.3.2008 02:16
No to je asi ta další věc, až bude standardem pro pockety VGA, tak ok... Navíc tahle blbina nemá pro mě osobně moc přidanou hodnotu, protože jakýkoliv kontakt případně na standardním dialeru najdu prakticky ihned... takže mě to místo jednoho tapnutí prstem na diplay zabere tapnutí pět - a to přeci jen taková denní úspora času není - vteřiny zas až tak neřeším, tak to není až takový bonus:)

Napadá mne leda estetický důvod:) ...a zas tak krásný to taky neni:)
gulii (140)|24.3.2008 22:00
No, pokud teda budeš mít v seznamu xy modelek (nebo xkrát manželku teda :sarcastic: ), tak by to nemuselo bejt tak špatný :cool: Z toho estetického hlediska samozřejmě :) :sarcastic:
Martin Ráž Hoch (1832)|24.3.2008 22:20
Jak jsem říkal HTC Home nabízí záložku rychlých kontaktů a to je de facto obdoba (bez efektů a zadarmo) - navíc bere z kontaktu také fotku, pokud je přiřazena.

A jasně na prvním místě mám ženu:) a to je radost pohledět... ovšem ta další místa, tak to už je pak horší:D... přeci jen tolik modelek v rodině není:D
flavius (1)|17.4.2008 22:36
Já jsem si ho vyzkoušel a nakonec i koupil. Obrovskou výhodu vidím při použití v autě. Jednoduše požadovaný kontakt najdu a mohu volat a oproti Today orazovce jich mám víc než 9. Jo v Today mám taky na prvním místě manželku
Dreix (56)|18.4.2008 00:38
Zdarec lidi, umi nekdo pls vypnout to, ze kdyz kliknu na obrazek kontaktu, ze se mi pod nim po chvili vypise jeho jmeno?