Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

program na upravu/vytvaranie/editaciu zastupcov (ikoniek) aplikacii

Gembler_ce4you (23)|16.3.2008 08:26
ako mam vytvorit v Programoch zastupcu programu ktory mam v Program Files ale ten program sa nijako neinstaloval a vzdy ked ho chcem spustit musim ist cez Prieskumnika a ja by som chcel pridat jeo odkaz bud na Today obrazovku alebo do sekcie Programy v Starte

jednu aplikaciu som odinstaloval ale ikona stale v Programoch je ked na nu kliknem tak mi PDA zmrzne je nejako mozne tuto ikonu odstranit?
Zdenek Malinsky (9781)|16.3.2008 08:54
Vytvorit-treba po pripojeni k PC pres AS si to udelas prave pomoci toho PC a presunes na pozadovane misto v PDA.
Jde pouzit treba Total Commander v PDA (File->>>>-Create Shortcut). Zastupce pak presun do slozky windows-start menu nebo windows-start menu-programs.

Smazat-pokud po odinstalovani zustane zastupce, tak ho smaz. Ma koncovku .lnk
PhSnake (872)|16.3.2008 09:08
Na xda-je freewarova app shortcutcreator myslim sa vola (v development threade tusim) pripadne SkTools shortcut Creator. Umoznuju aj menit ikony lnk suborov. RescoExplorer ma fciu sendto startmenu as shortcut
strojvudce (390)|16.3.2008 09:21
A nebo použij jenom průzkumníka v PDA. Na tom prográmku (exe soubor) podrž stylus a dej kopírovat. Potom najeď do Windows/Start Menu/Programy a podrž zase stylus a dej vložit zástupce. A máš ho tam.
A toho co chceš odstranit zase z adresáře Programy vymaž.