Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problam s GPS na HTC mda compact III

yraider (4)|11.3.2008 11:35
cau.potrebuju poradit.mam HTC compact III (od t-mobile,sim O2) s navi TOMTOM 6.Kdyz spustim navigaci,porad hlasi -zadny signal GPS.Uz sem skousel vsechny porty v nastaveni GPS a porad nic.moc dik za vase rady a pomoc
PhSnake (872)|11.3.2008 11:48
mas nastaveny gps reciever ako jina nmea? pripadne pozri settings/system/ tam je nejaky gps panel ci ho mas nastveny korektne. Skusal si spravit HR?
weszter (231)|11.3.2008 12:20
no nevím jak je to u tohoto hardwaru, ale moje N520 sdílí stejný port pro IrDA a pro GPS, když mám zapnuto "recieve all incoming beams", tak mi nejede gps... (česky nevím, jak se to jmenuje, ale je to settings - connections)


jo a taky nevím, proč je Tvůj dotaz v sekci Fujitsu-siemens :D
zivan (615)|11.3.2008 12:33
Mas zarizeni HTC. Gratuluji, ale co to dela v sekci FSC? Presunuto
xkedas02 (1)|11.3.2008 17:05
[QUOTE="yraider"]cau.potrebuju poradit.mam HTC compact III (od t-mobile,sim O2) s navi TOMTOM 6.Kdyz spustim navigaci,porad hlasi -zadny signal GPS.Uz sem skousel vsechny porty v nastaveni GPS a porad nic.moc dik za vase rady a pomoc [/QUOTE]

Včera jsem rešil stejný problém. Vyřešilo se to v "Změnit předvolby" , "Zobrazit stav GPS", "Konfigurovat". Zvolil jsem "Jiná NMEA GPS", baudová rychlost 4800, "COM 4". Pak to začalo čekat na platný signál GPS a po 5 minutách to normálně fungovalo.