Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

m700

tukan77 (8)|4.3.2008 23:50
Ahoj mam problem s mim m700 a to se psanim sms pres vysouvaci klavesnici.Kdyz totiz zmacknu tlacitko Y,nebo H,nebo B tak misto napsani tohoto znaku mi to napise asi 7pismen najednou......a jeste tlacitko DELETE,kdyz ho zmacknu,napise to "LO".Kdyz prejdu na psani pres displey,je vse ok.Je to vada,nebo neco spatne nastavene?Dela to jen nekdy....cca 50na50.Druha vec je ta,ze kdyz zmacknu tlacitko "Vypnout" a nasledne tim samim tlacitkem telefon zapnu,okamzite se mi objevi nastaveni hlasitosti telefonu/mikrofonu a samo se to zacne ztisovat.Pokud pouziji k zesileni hlasitosti displey,porad se to samo snizuje,pokud pouziju bocni tlacitko + pak teprve zvuk zesili(tlacitko - mi taky nejde):( A posledni vec,nekdy nejde tlacitko na prijem a ukonceni hovoru a joystick funguje take jen dolu,nahoru ne......doufam,ze to je cele problem v nastaveni,ale kde?Za pomoc dekuji.
DavidBarborka (139)|5.3.2008 00:51
No ve tvém případě bych zvolil hard reset a pokud to nepomůže tak servis.
tukan77 (8)|5.3.2008 08:39
Asi budu muset do servisu,celej mobil se ukrutne zpomalil,premyslim,jestli nemam zkusit zadat "tovarni nastaveni" ale mam tam mraky udaju o ktere bych nerad prisel:-(
DavidBarborka (139)|5.3.2008 09:31
Pokud ho dáš do servisu tak o ty údaje stejně příjdeš. přesuň si poznímky atd. na paměťovou kartu a udělej HR. To je zmačkneš tlačítko power a zaroveň strčíš stylus do resetu a jakmile se tel. začne spouštět stiskneš červené sluchátko do doby než se tě telefon zeptá zda ma smazat všechny data, přidržíš tlačítko nad zeleným sluchátkem to je YES a telefon se smaže a nahraje se ti znovu windows a je to. Pokud to bude dělat i potom tak servis.
tukan77 (8)|5.3.2008 11:50
Diky,data smazana......telefon se zrychlil na normal,ale stale mi nejdou tlacitka +- a zeleny+cerveny telefon,nevis tel. na servis?Diky
cubehash (156)|5.3.2008 11:54
reklamuj tam, kde jsi koupil
tukan77 (8)|6.3.2008 19:58
jeste se zeptam na posledni vec......co znamena na displeji,kde je normalne znacka reproduktoru(zvuku) oznaceni telefonu,ktery je jakoby ohnuty a ma podel 2carky......nevi to nekdo?diky
zahi_ce4you (28)|6.3.2008 21:38
hlasitost na 0, vibrace