Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

htc touch - totálně rozsypaný

d25d (12)|1.3.2008 19:09
ahoj, mám problém, dnes sem si do HTC touch instaloval jeden freeware contact list z netu, moc se mi nelíbil, tak sem ho zase odstranil a po hodině, co sem měl telefön vedle postele na něj kouknu a on je totálně v pr... tím myslím, že se nedostanu vůbec nikam, jen do telefonního seznamu, mužu taky přepínat v těch třech základních oknech, ale víc nic tam není.. jak je vlevo nahoře start, tak na ten když tuknu, tak se nezobrazí vůbec nic, prostě mi zmitely uplně všechny programy.... jelikož jsem v práci, a nemám u sebe instalační CD, ani sem si sebou nevzal usb kabel, tak ani nic nemůžu zkusit, jen jsem zkusil hardwarovej reset, několikrát za sebou, ale nepomáhá to... myslíte, že mi pomůže inst. cd, který sem měl v balení s telefonem? nebo to budu muset zanést do serv. střediska a nechat to flešnout od nich? kvůli záruce... díky za radu.
htcjirka (1875)|1.3.2008 19:12
Promin za tuto otazku,delal jsi opravdu Hard reset a ne jen reset dirkou dole??
d25d (12)|1.3.2008 19:22
držel jsem tlačítko volume s vypínacím tlačítkem nahoře a dotoho tužkou dole zmáčkl reset a chvíli to držel.... tak sem si to tady přečet v diskuzi, že by se to mělo provést, jestli sem to pochopil správně... jestli ne tak sem lama a poděkuju moc za vysvětlení
mi38k (205)|1.3.2008 19:28
Po HR by mělo následovat nějaké základní nastavení - kalibrace displeje atd. Pokud sis tím neprošel, tak to HR nebyl.
d25d (12)|1.3.2008 19:34
dělal jsem to asi desetkrát a fakt sem se snažil to udělat tak jak by se mělo dělat... zkusím to ještě jednou, ale nemyslím si, že by to šlo udělat líp, ale žádná kalibrace displeje nenásledovala po tom, co systém nabíhal.... a myslíte, že pomůže když to přeinstaluju pomocí CD? já si totiž moc nevzpomínám, co všechno na cd s telefonem je.. protože windows tam byly předinstalovaný... jde pomocí CD provést nějak sofwarově reset?
htcjirka (1875)|1.3.2008 19:36
To jsi nedelal HR.Ten se dela tak,ze se drzi cervene sluchatko a zelene a za jejich neustaleho drzeni se strci stylus do resetovaci dirky,vynda,jeste chvili drzis ty dve tlacitka, pak ti nabehne hlaska na displeji v anglictine,ze se vsechna data vymazou a pro potvrzeni stiknes stredove tlacitko.
d25d (12)|1.3.2008 19:40
jo takhle se to dělá, tak to já ¨dělal uplně plbě.... tak to je super rada, díky moc, hned to jdu zkusit.... pak dám vědět jak to dopadlo.... díky fakt moc za radu, protože já bez něj nemůžu bejt a dnes neusnu v práci jestli to nějak nedám do kupy....
d25d (12)|1.3.2008 19:41
mám pro jistotu vyndat i simku?
htcjirka (1875)|1.3.2008 19:43
Ne nemusis u toho vyndavat simku,neni to zadny flash.Po HR ti po delsi chvilce nabehne kalibrace obrazovky atd...
d25d (12)|1.3.2008 19:45
no tak to dělám online, hláška anglická se objevila, takže sem zmáčknul středové tlačítko a .... zatím čekám.... uf... snad to dopadne...
htcjirka (1875)|1.3.2008 19:46
Uvidis ze bude zase dychat,vsechno se vymaze a obnovi do stavu jako pri koupi noveho.Hlavne si tam neinstaluj zase nejaky balast
d25d (12)|1.3.2008 19:48
super, už to nabíhá.... DÍKY MOC!!!!!! fakt že jo!!!!!
htcjirka (1875)|1.3.2008 19:49
Mam mozna vetsi radost nez ty :yes: :)
d25d (12)|1.3.2008 19:49
to ne, to fakt už neudělám..... ale znáš to, čteš tu recenze, pár idí vychválí jeden contact list a tak po něm začneš pátrat... :-)
d25d (12)|1.3.2008 19:51
ne to určitě nemáš... kdybych tu měl panáka, tak si naleju i za tebe :-)