Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WIFI

m1na_ce4you (0)|26.2.2008 19:35
Cau mam problem s wifi. Tesil sem se na to jak budu surfovat po netu a budu na qipu ale bohuzel se mi to nepodarilo rozchodit. Ve skole mame wifi zadal jsem heslo, telefeon ukazuje ze prijima signal, nastavil sem ho na maximum ale kdyz se chci pripojit na internet tak mi to napise the answering modem has disconected ... a muzu si dat akorat nejaky nastaveni. Prikladam obrazek s informacema co mame ve skole pro nastaveni, ip a proxy netusim kde nastavit. Ani v IE ani v Opere sem to nenasel. Pokud mi nekdo pomuzete tak bych byl rad kdyby ste napsali presnej navod jak na to. Telefon mam teprve par dni a jeste ho 100 % neznam. Jo a telefon je HTC Tytn.
Zdenek Malinsky (9781)|26.2.2008 20:29
Start - Settings - Connection tam si musíš vše potřebné nastavit.
RStein (2012)|27.2.2008 00:03
V mych wifi profilech muzete zadat i proxy - abyste ji nemusel stale zadavat a pote odebirat.
m1na_ce4you (0)|27.2.2008 16:20
Task zkusim ty profily. Snad to pomuze. Z te prvni odpovedi sem se nic nedozvedel ...
RStein (2012)|27.2.2008 16:34
m1Na: A jeste, protoze jste zacatecnik.
O WPA klic vas pozada kaiser pote, co detekuje sit - zadejte jej.
Klic lze take znovu zadat, kdyz pujdete pres Start/nastaveni/pripojeni/Wifi a kliknete na siy SPSaSOU.

V profilu zadejte spravne IP, vychozi branu, sitovou masku DNS a proxy.
NEBO
Pokud server podporuje DHCP (podle dokumentu asi ano), nebudete muset vyplnovat IP ani dalsi udaje zminene vyse - zvolte v profilu jen DHCP = ANO a zadejte proxy.

Proxy bude ve tvaru: 172.16.0.1:3128

Zvolte pouzit profil.
m1na_ce4you (0)|27.2.2008 18:20
Ano server podporuje DHCP ale kdyz sem to zkousel bez profilu tak mi vzdy priradil port 141 nebo tak nejak a internet nesel. Tak zitra tu zkusim a dam vedet.