Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mda compact 3 t-mobile

bart.y (12)|16.2.2008 11:33
Tak jsem si před rokem koupil Mt,hned ze začátku byl vadný display ten mě uznali na výměnu až podruhé a to ješte když přišel nešel udělatstylusem reset,protože byl špatně poskládán a potřetí zamrzával a já si stáhl ze stránek t-mobilu win.mob.6 a dělalo to stále tak jsem ho poslal do servisu v Praze a oni poslali mail že jsem přehrál sw a padá záruka a ještě že mi to opraví za necelých
8000 kč,při dnešní ceně tohodle pomalého mt 9000 je oprava neboli výměna desky přehnaná předražená
bixenon (14)|16.2.2008 21:05
aha,tak to je dobry.ja mam taky artemise od t-mobile a provedl jsem aktualizaci na wm6 z jejich stranek,takze to jsem jako ztratil zaruku?hlavne,ze v tom je ta priblbla customizace t-mobile
bart.y (12)|16.2.2008 21:33
JJ podle nich ztratil ja byl dnes u t-mobilu a tam mi rekli ze jak mda3 prijde domu ze to mam donest i s vyjadrenimze servisu i jsem volal pravnimu odhadci a ten rikal pokud jsem ho neposkodil manualne tak ze by zaruka platit mela uvidime jak pochodim po telefonu se servisem v pondeli,nevim jak to berou ja telefon nebral od nich ale u t-mobil a ten to ma verejne na www -novou rom nechápu,ale já se nedám:(
Zdenek Malinsky (9781)|16.2.2008 21:36
Pokud jde o oficiální ROM staženou z webu T-Mobile, žádnou záruku neztrácíš.
bart.y (12)|16.2.2008 21:38
jj je stahla z vebu t-mobile jen servisnim technikum se to nejak nezda
PhSnake (872)|16.2.2008 23:56
Ono cela ROM-zaruka-vec je podla mna uplna xoxotina. To ako keby si kupil auto a v zarucnych podmienkach ti daju ze mozes benzin brat len z pump SHELL inac stracas zaruku, resp priklad blizsi, kupis HP nbook s preinstalled m$hit vista a das si tam RedHat. Dost pochybujem ze by im taketo viazanie zaruky preslo na sude. Bohuzial ja uz mam nejake skusenosti s T-Debilom a sudom. Pre mna stastne, pre nich ne-naucili sa ze slovak zijuci v UK moze poznat a vediet aplikovat zakony(totiz o domacich to nepredpokladaju)
Bucci_ce4you (217)|18.2.2008 09:16
ztráta záruky je jenom při neorigo ROM, protože musíš odemknout SPL případně CID a to už je pak na pováženou....

Neni třeba možný, že si tam měl nějakou neorigo ROM a pak tam před servisem dal origo WM6 TM?
PhSnake (872)|18.2.2008 09:47
ma origos wm6 od t-debilu. nekupoval fon priamo u t-debilu ale u nejakej fa. ta odmieta reklamaciu. Treba ich zalovat az zcernaju. a okrem toho zas a opat priklad - ked do nbooku nahras linuxy a zmenis fat32/ntfs na ext2 a odmietnu ti uznat zaruku ze si zmenil suborovy system? xoxotina. Oni len chcu na tom zarabat a ojebabrat ludi. Myslim ze je to celosvetovy trend - zatlkat,zatlkat, zatlkat ako povedal lenin a ked nas daju na sud dohodneme sa - problem je v tom ze na sud ich da povedzme 1 z 10 (5o tom nevedia, 3vedia ale nevedia ako, 1vie ale nema cas a nechce sa mu a ten posledny sa nasere) tj za 10 artemisov povedzme v cena 8.000 (tj 80.000) musia nahradit len 1ks tj 8000 - teda su 72000 v pluse co maju cisty zisk.
bart.y (12)|14.3.2008 21:01
Tak jsem ho dal zase do pobočky t-mobil a říkali že ho pošlou do Brna nakonec přišlo z Prahy z gsmmobile a zase napsali ztráta záruky,volal jsem do t-tmobilu rikali at jdu na hl.t-mobile a tam mi dnes řekli že at si to vyřídím snima,prostě od toho dávali ruce pryč až po dlohé debatě si ho nechali udělali novej zápis na reklamaci a poslali do gsmmobile jde tam už po třetí tak uvidíme jak to dopadne poté ho asi pošlu na soudní znalectví a to jim už snad bude stačit,že jsem tu desku neponičil já ale výrobní vada .Už nikdy nechci nic od htc a už vůbec néé od firmy GSMOBILE PRAHA to nejsem sám co mají s tímto mda problémy je to jen tahání z lidí peněz.:((
PhSnake (872)|14.3.2008 21:32
bohu dik ze zijem v UK. Zaruka tu funguje tak ze predajca musi dokazat ze to nesposobil uzivatel( pozn. musis ich dat na sud aby si to uvedomili). BTW. neplat znalca, precitaj si zakon o ochrane spotrebitela(neviem ako sa presne v CZ vola) a daj ich rovno na sud. Dostanes novy telafon....ver mi.

A co sa tyka zamietania reklamacii.... standardna procedura na celom svete(z 10ludi 5 nevie ze ma narok na vymenu/opravu, zo zbytku 3sa nexce studovat ako preco, 1si povie ze ked ma tomu venovat cas sa mu to neoplati a kupi druhe zariadenie, a jeden sa do toho obuje - tj z 10 posahanych telafonov musi firma vymenit len 1ks)
A v tomto je najsamlepsi T-Ko.KoT - lenze hajzli museli platit mi aj urok a som na nich zarobil ..... :-)
bart.y (12)|15.3.2008 07:06
Jj ješte počkám s jakou dojde zase z Prahy a dnes si napíšu na ochranu spotřebitelů
bart.y (12)|16.5.2008 12:52
Tak telefon došel po dlohé době stráta záruky zjistlily,že do mob telefonu byla nahraná verze rom z xda developers a záruku neuznali tak jsem mda prodal za 3000 kč nasoučástky,nyní jsem si koupil hp 614c tak ten mi snad vydrží déle než 1 rok
Zdenek Malinsky (9781)|16.5.2008 16:22
To jako po 2 měsících? A jakou jsi tam tedy měl ROM? POkud od T-Mo a zařízení je brandováno/kupováno u T-Mo, záruka by se na to vztahovat rozhodně měla (tedy např. kromě prasklého displeje).
bart.y (12)|17.5.2008 13:24
jj bylo to více jako 2 měsíce poprvé jsem ho posílal přímo do Prahy do gsmobile a tam řekli tu částku za základní desku apoté jsem to poslal přes zástupce t-mobile ajak to přišlo zase neopravené tak jsem zašel na hlavní prodejnu T-mobile a těm přišlo vyjádření ,že jsem tam nahrál tu rom z xdadevelop a poté verzi z t-mobile stránek.T-mobile to nezakazuje přehrávat rom,ale jejich servis jako jediný vPraze ano a t-mobil ti řekne že co ji zašle servis to je pro ně směrodatné takže se nikde nedovoláš jedině přes soud a na ten popř.prohry nemám peníze,hodně mě zklamali a proto i kdyby htc mělo nejlepší mda na světě já budu volit něco co nemá jediný servis a to v Praze odemě asi 300km zatím čau
PhSnake (872)|17.5.2008 14:42
Sudne konanie!!! Napis zalobu alebo si najdi kamosa pravnika. Priklad ked vyjazdim pneumatiky na aute(povodne boli michelin) a dam si tam BARUM a potom prestane brzdit(nejde airbag....) tak zamietnu reklamaciu? Ked mam offfiko nbook s Hlistami a instalnem redhat a dojebabre sa WiFi(tj nefunguje ani po pouziti recovery partition)zamietnu reklamaciu? SUD,SUD,SUD!!!!
pozri si ako som ja vyjebabral s T-Debilom UK
bart.y (12)|18.5.2008 23:33
jj