Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace přes Active Sync 4.5.0 padá

mbo (7)|7.2.2008 08:02
Zdravím všechny.
Prosím naléhavě o pomoc. Synchronizace přes ActiveSync 4.5.0. padá, nestačím absolutně nic udělat, padá to cca do 30s, dá se říci okamžitě. Zkoušel jsem i pro jistotu re-instalaci. Firewall je vypnutý. Fakt nevím co s tím. Díky za každou radu. M.
Eteňák (68)|7.2.2008 10:23
Nainstaluj nižší verzi. Já mám 4.2.0 a bez problémů. Nedávno jsem dělal formát PC a taky jsem tam dal 4.5 a vůbec jsem se nechytal.Tak jsem zpět na výše uvedené verzi :yes:
zigman (31)|7.2.2008 11:25
[QUOTE="mbo"]Zdravím všechny.
ActiveSync 4.5.0. padá...[/QUOTE]
ahoj, mam vyzkousene, ze mi active synch bori wmplayer, nemas ho v te dobe spusteny? Jinak me nic nenapada..
mbo (7)|7.2.2008 11:43
Děkuji Vam, ale verzi 4.2 to nechce, jen 4.5 (to hlásí pda), to jsem teď zkoušel. Takže jsem zpět nainstaloval 4.5. Nic u toho nemám spuštěno. Doma mi to funguje a připojení drží. Tady nedrží. Přečetl jsem si i diskuzi dále, bylo tam podobné téma, nepomohlo mi to. A u PDA jsem udělal defaultní nastavení. Tak zatím nevím. M.
Sani (68)|7.2.2008 13:12
[QUOTE="mbo"]Děkuji Vam, ale verzi 4.2 to nechce, jen 4.5 (to hlásí pda), to jsem teď zkoušel. Takže jsem zpět nainstaloval 4.5. Nic u toho nemám spuštěno. Doma mi to funguje a připojení drží. Tady nedrží. Přečetl jsem si i diskuzi dále, bylo tam podobné téma, nepomohlo mi to. A u PDA jsem udělal defaultní nastavení. Tak zatím nevím. M.[/QUOTE]

Aky mas Firewall?
Nestaci vypnut, napr. Kerio bolo nutne odinstalovat. Jednoducho 4.5-ka a Kerio spolu na jednej masine nepojdu. Sam som si tym presiel...
mbo (7)|7.2.2008 13:19
Tady v práci na osobním PC je jen ten originální ve windows, tak jsem ho vypnul. Možná, že by ...... jen tak mě napadá, třeba napětí v USB ? Ale fakt nevím. M.
mbo (7)|27.2.2008 08:01
Ano, tak domněnka se potvrdila. Bylo to v USB. USB v předu PC je nějaké divné. Pokud to píchnu dozadu, tak to drží a synchronizuje. Mějte se. M.