Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uni - problemovy zvuk

Zey_ce4you (70)|1.2.2008 22:01
Vim ze se to resilo, ale vetsina vlaken je uz stara, takze se ptam znova. Mam problem s prevazne nefungujicim zvukem pres repracek u uniho(tj repracek u displaye), pokud chci telefonovat bez BT tak se to prakticky neda :( povedlo se vam to nekomu vyresit? momentalne mam 1.18 radio a romku XDAEXEC_WWE_21208_212010_11500.zip (na tom 1.15radiu to blblo taky :( tak jsem ho ugradnul :DD
Apropos co mate za romky? Doporucte neco - nejsem moc narocnej - net nepotrebuju, staci mi rychlej stabilini system z kteryho se bude moct telefonovat jak s bt tak bez ale 100procentne + zbitek si kdyztak dohraju, ale telefonovani je pro me fatalni. Plz oblazte mne nejakymi moudry. Predem rikam ze xdev znam, ale kdo se tou tunou informaci ma procitat... pocitam s tim, ale prave ted nato bohuzel nemam cas :/
Zey_ce4you (70)|2.2.2008 10:27
tak problem s vysokou nefukcnosti repracku jsem uz odstranil - tak pro pro ostatni: staci abyste v \windows nasli soubor rilgsm.dll a bud ho smazali (pravdepodobne nepujde) nebo prejmenovali a dali SR - po SR se vytvori novy a ten prejmenovani muzete smazat a pak uz to jede jako draha - volal jsem na operatora a zadny prskani, padani, proste parada, zvuk jak ma bejt... ted jeste doladit programy k obrazu svemu a bude :D


Ps: stale cekam ze nekdo napisete co pouzivate za romky
Svobi (16)|2.2.2008 13:00
Zdravim

Používám original WM5 od T-Mobile. Zatim naprostá spokojenost.

ROM: 2.00.41 WWE
ROM date: 08/08/07
Radio: 1.17.00
Protocol version: 42.53.P8
ExtRom: žádná (SR)
htcjirka (1875)|2.2.2008 17:39
S zadnou z pouzivanych rom jsem zatim nemel problem s reprackem.Prskani nebo cokoliv jineho.Pouzivam rom 2.11.11 s radiem 1.15, kde je navic k volne pameti flash disk 20MB a vyborna zprava pameti RAM.