Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP 2790 prosím poraďtě - smázl jsem si windows

dvorky1 (5)|31.1.2008 23:31
zdárec lidičky. Potřeboval bych poradit, nebo nasměrovat na někoho kdo pomůže. Mám nově HP HX 2790. Má tam wind. mobile 5. Chtěl jsem tam dát českou lokalizaci a pač se v tom ještě moc neorientuji kde a co sehnat, tak jsem hledal na netu a při instalaci jsem smázl v PDA ve windows složku default.hv respektive jsem jí nahradil jinou pod stejným názvem ale o něco menší ( chtěl jsem odemeknout nějaký registry podle návodu ) no pak jsem hodil reset a od tý doby jen doběhne resetovací obrazovka a dál nic pořád svítí ale PDA nenaběhne. Zkoušel jsem i hard reset a pořád nic :-((
Dokáže někdo pls poradit jak to mám odčarovat? a pak jak do toho dostat českou lokalizaci? Díky všem:D
Miloš Strouhal (3997)|31.1.2008 23:39
Skutecne jsi delal Hard Reset (tovarni nastaveni zarizeni)?
dvorky1 (5)|1.2.2008 00:15
no podle návodu jsem zmáčkl kalendář + Ipoq a k tomu po 2 s resetovací tlačítko. Trochu to v tom cvaklo a zhaslo. Pak po dalším restartu to začalo nabíhat a zase jen doběhl ten modrej pruh na resetovací obarovce a pak když byl na konci tak nic. Jen to zůstalo a svítilo po dobu kapacity baterie
zivan (615)|1.2.2008 01:25
dvorky1 (5)|2.2.2008 08:44
super tak už to funguje přesně tenhle návod mi přelouskal kámoš v anglickým manuálu. No škoda že jsem ho neotevřel dřív :oops: myslím, že se svojí slabou anglinou bych na to asi taky přišel. Každopádně to vyřešil hard clean reset a vše už zase maká tak jak má. Každopádně díky :-). Už tam mám i českou lokalizaci :-)