Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

RW6815 nejde zvuk z repro při přehrávání a telefonování. vyzvánění jde!

radkul (9)|29.1.2008 14:51
Nemáte někdo zkušenost s tím, že nejde zvuk z reproduktorů (ani stereopro, ani sluchátko tlf). Přitom telefon normálně vyzvání a při připojení drátové hf sady běží vše normálně. Díky za všechny nápady. Radkul
nofxsak (62)|29.1.2008 17:26
mas kdyz kliknes v today nahore na panelu na zvuk obe ty kolonky zesilene? jedna je jenom na vyzvaneni a ta druha zvuky telefonu...
jestli ano tak snad jedine vadny repreacek
radkul (9)|29.1.2008 22:06
oba ukazatele na max :-( Je mi divne, ze vyzvaneni je z repraku slyset a kdyz pustim neco v TCPMP, tak nic. nechapu. Musi to byt neco softwaroveho. Ale nikde jsem se nestoural a jeden den to slo a druhy ne.
radkul (9)|30.1.2008 08:56
Vcera jsem zkusil hard boot a je to porad stejne. Muzete nekdo zkusit, z jakeho repro je slyset vyzvaneni a z jakeho repro je slyset muzika z mediaplayeru? Diky moc. Radkul
radkul (9)|30.1.2008 22:57
1/2 hodinový chat s technikem pro east europe na hp.com a vyřešeno. Kvůli prachu z kapsy u kalhot se občas může zaseknout spínač v konektoru pro sluchátka a RWčko se pak chová, jako by tam sluchátka pořád byly. Vzal jsem párátko a opatrnými krouživými pohyby se mi podařilo kontakt uvolnit. Profouknul jsem kompresorem a zatím to chodí. Jen jsem jesště nezkoušel připojit headset. To už asi ani zkoušet nebudu :-)