Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

sw problemy pri rx3715 - flash?

mysho (4)|19.1.2008 20:37
dobry den, chcel by som sa obRatit na skusenejsich, tak pisem sem... mam pda rx3715 ("second hand"), ktore ked som kupil tak v nom bol vsetok pre mna potrebny spoft, ale sa mi zdalo, ze je uz akosi 'zazrata' pamat a pri cca 3 spustenych appz uz je malo miesta, tak som mu dal HR.. no po opatovnom spusteni ked som chcel nainstalovat potrebny soft /instalacky z netu/,, tak pri 90% softe mi hodi
chybu, ze '........... nie je platnou aplikaciou ppc' /alebo cosi v tom zmysle, mozno to poznate/, momentalne mam nainstalovanu operu, qip, slick, nic viac mi neslo, co ma uz prestava bavit... nevie mi niekto pomoct? mam wm2003se, aj na ce4you som skusal sosat /appz pre wm2003se/-bezuspesne... jje to dovod na flash? rom version 1.01.11 eng, os version 4.21, bootstrap 0.48, bootloader 0.66, xip 4.21.14235.0

dopredu dakujem
Zdenek Malinsky (9781)|19.1.2008 21:50
ad instlace softů - Jak instalovat na PDA aplikace?

Zbytek popisu se mi zdá trošku zmatečný a nechápu ho. :? Není problém, typický pro tento model, s iPAQ File Store?
mysho (4)|19.1.2008 23:56
cital som tu o nejakych problemoch s IFS, ale neviem, ci to suvisi aj s mojim, teda, ze mi nejde instalovat appz
Runes (13)|19.1.2008 23:56
nieje exe ako exe (je exe pre PC a exe pre PPC vacinou po nainstalovany aplikacie, daktore sa daju aj prenasat z jedneho PPC na druhe ale nemusia fungovat) :-) to exe ktore ty stiahnes treba instalovat cez synchro kabel :-) proste spustis to v PC. Jedine co instalujes priamo po nakopceni do PPC su instalacky s koncovkou CAB maju ikonku raru povacsinou. Mas to popisane v linku o prispevok vyssie :-)