Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HW6915 Oprava!!Zaplatím!!Poslední šance!!

martin1 (16)|19.1.2008 15:21
Prosím zkušené majitele stejného přístroje (ipaq HW6915) zda by mi pomohli opět "oživit" můj přístroj.
Momentálně při spuštění se zastaví na obrazovce ,kde v levým horním rohu je kříž a vedle je "hp" v pravo je v bílém poli nápis "HP iPAQ Mobile Messenger".
V pravém dolním rohu je logo HP a červený nápis "No GSM 1.21UK"
Vše se stalo při "flashování" z původní francouzké verze (ORANGE) na anglickou pomocí aWizard souborem CEOS.nba.
Vše probíhalo standardně ,ale po udaných 12 až 15min se nic nedělo. aWizard jsem ukončil cca. po 40min a od té doby mi zůstal viset. Zkoušel jsem i prakticky všechny Upgrady (RUU) , ale vše skončí v 1% nebo hlásí že upgrad je nekompatibilní.
Na tomto úkolu již pracuji již déle jak 3měsíce a už nevím jak dál. Jelikož přístroj již není v záruce a myslím ,že po tomto zásahu by stejně přestala platit. Hledám tímto ochotného člověka , který by mi za určité finační vyrovnání mohl pomoci. Prosím jen o seriozní jednání.
Předem děkuji za ochotu.
Martin1;)
privat@sendme.cz
jfk_jfk (7)|20.1.2008 09:05
Ahoj jsem na tom podobně akorát jsem přístroj neflaschoval, ale po resetu už nenaběhnul. Podlě mne nikde jinde něž v servisu ti nepomohou viz. moje téma https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27631 na které mi také nikdo neodpověděl. Ahoj a držím palce jfk
martin1 (16)|20.1.2008 13:18
Děkuji za zprávu.
Chtěl jsem s jen zeptat ,zda jste kontaktoval servis a případně na kolik tato "legrace" přišla. Uvažuji totiž ,že pokud půjde o vysokou čásku tak přístroj raději vhodím. Škoda je jen ,že není prakticky používany.....





[QUOTE="jfk_jfk"]Ahoj jsem na tom podobně akorát jsem přístroj neflaschoval, ale po resetu už nenaběhnul. Podlě mne nikde jinde něž v servisu ti nepomohou viz. moje téma https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27631 na které mi také nikdo neodpověděl. Ahoj a držím palce jfk[/QUOTE]:( :(
milennium (336)|20.1.2008 14:31
No,pánové. Já bych se podíval na xda-developers. Je tam postup jak přeflešovat 6915 s miniSD karty. Což si myslím je jediné řešení jak si pomoci sám s domova... Uvést zařízení do Bootloaderu módu a na kartu umístit image ROM a zkusit flešnout (je to trochu složitější,ale jde to).
Jinak,měl jsem taky 6915 a můj názor je,že pokud se to nepodaří tak nemá cenu dávat nějakou vyšší částku za servis...
martin1 (16)|20.1.2008 16:28
Dobrý den.
Vím ,že Vás tím budu na 100% obtěžovat, ale mohl bych Vás požádat o nějaké vysvětlení postupu s kartou.
Mám totiž problém na XDA_D.... s Angličtinou jsem spíše GER nebo ITA. Předem Vám děkuji za ochotu.
Martin
milennium (336)|20.1.2008 16:43
Můžu pro vás udělat to,že pokud jste s Prahy tak se můžeme někdy někde sejít a tam se domluvíme. Protože takhle přes diskusi to opravdu nemá smysl. Musím to mít na stole a trochu se tomu věnovat. Nejlépe přes víkend...
jfk_jfk (7)|20.1.2008 19:17
[QUOTE="martin1"]Děkuji za zprávu.
Chtěl jsem s jen zeptat ,zda jste kontaktoval servis a případně na kolik tato "legrace" přišla. Uvažuji totiž ,že pokud půjde o vysokou čásku tak přístroj raději vhodím. Škoda je jen ,že není prakticky používany.....[/QUOTE]


Je to teprve pár dní v servisu a byla to ještě záruční oprava potom mohu informovat.