Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketText

Honzam75 (130)|17.1.2008 09:12
Ahoj,
na xda-developers se objevila aplikace PocketText na prohlizeni teletextu. Vznesl jsem dotaz na autora, jestli by neudelal verzi i pro cesky teletext. No a verze na teletext ceske televize je na svete :-). Stranky ke stazeni programu jsou PocketText. Je to prvni verze s ceskym teletextem, takze se jeste musi vychytat chyby. Zatim se spatne zobrazuji ceske znaky.

Vlastnosti:
- Podpora oblibenych stranek
- Vlastni uvodni stranka
- Uprava double tap action
- Mouse gestures pro navigaci na predchozi a nasledujici stranky
- Podpora vice TV teletextovych zdroju

Nastavení ceskeho teletextu:
Po spusteni PocketText kliknete a pridrzte stylus na displeji a v menu Options v Source vyberte Ceska televize.

Doufam, ze se Vam bude program libit. Pokud se vyskytnou problemy s programem, tak je zkuste napsat na forum xda-developer nebo pripadne sem a ja je budu prezentovat autorovi, ktery je opravi v dalsi verzi.
Honzam75 (130)|18.1.2008 08:36
Vysla nova verze 1.52. Bylo opraveno zobrazovani ceskych znaku a pridana volba na odstraneni vsech oblibenych stranek.
Stazeni nove verze je na PocketText
mrzic (29)|20.1.2008 17:42
Vypada to dobre, ale docela mi tam chybi barvy ( napr. prubezne vysledky) a nefunguje mi listovani na subpage, v menu to nemam vysvicene a tahem prstu mi aplikace spadne.
sikula05 (272)|20.1.2008 21:10
Také jsem testoval, ale jsem z toho rozpačitý..nápad dobrý:yes: , podstránky to asi nezobrazuje...ale narazil jsem na -pro mě zásadní problém-než jsem se začal zabývat oblíbenýma položkama, bylo vše OK.Ale když jsem si vytvořil vlastní-třeba 200 Sport, tak pokud jsem program nevypnul, tak oblíbené byly OK.Ale po opětném zapnutí už se program nikdy nespojí - page not foud-a i jakákoliv jiná stránka i na jiných teletextech, a v oblíbených byl opět ten původní seznam. Nepomohla už ani několikerá reinstalace, včetně smazání zbytku obsahu v program files, které program korektně neodinstaloval.:no:
Honzam75 (130)|21.1.2008 10:06
S oblíbenýma položkama mi to dělá taky. Jak si uložim svoje, tak po opětovném spuštění programu tam mám opět standardní. Už jsem to psal autorovi. Ale že by se pak už nešlo přihlásit na teletext, tak s tím jsem se nesetkal.
sikula05 (272)|21.1.2008 12:32
Tak já jsem ses tím setkal,ale když jsem zkusil instalaci ne na kartu-kde jsem to měl poprvé,ale do zařízení,tak se to opět spojilo:sarcastic:
zdenpok (207)|21.1.2008 21:03
Můžete sem hodit přímej odkaz na stáhnutí, tak abych nemusel stahovat přes xda? Dík.
EDIT: dobrý, už jsem si pomohl.
Honzam75 (130)|24.1.2008 07:40
Vyšla verze 1.53. Jsou opraveny podstranky u ceskeho teletextu...
sikula05 (272)|24.1.2008 12:55
Testoval někdo jestli funguje už seznam oblíbených položek? A jak se listuje těma podstránkama?Děkuji
Honzam75 (130)|24.1.2008 14:01
Oblibene bohuzel porad zlobi. Jedinou moznosti je rucne upravit soubor Favorites.xml, kam si zadas svoje stranky. Pohyb po podstrankach je gestem zhora dolu a naopak.