Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3300 a program rychlé GPS

MaLaK_ce4you (7)|12.1.2008 17:34
Mám dotaz ohledně tohoto programu. Z ničeho nic mi při připojení přes USB kabel a ActiveSynchronizaci nejdou stáhnout aktuální data. Program pouze vypíše Připojení se nezdařilo. Opakujte akci později. Nevím čím to je žádné nastavení jsem neměnil nikde. Není to krátkodobá záležitost, ale už asi půl měsíce se marně snažím to zprovoznit. Nefunguje to ani, když HTC není synchorizován s PC. Má někdo nějakou radu?
Eset15 (52)|12.2.2008 12:38
Mam uplne ten stejny problem akorat na HTC TyTN II. Opravdu nikdo nevite cim to muze byt ?
DD_ (331)|12.2.2008 13:05
Quick GPS
--
zkuste mrknout sem .. popisujou ten samej problem a reseni.
luban_ce4you (64)|12.2.2008 13:27
Nekde jsem cetl, ze staci zmenit hodnotu v registru "region"="--" na prislusny region, ja jsem tam nastavil "region"="CZ" a funguje to.
cely klic je HKLM\Software\HTC\QuickGPS
MikeC (4)|9.3.2008 21:28
I ja mam stejny problem (taky na HTC TyTN II, ale to je asi fuk) - vsim jsem si ze se "Rychle GPS" neaktualizuje asi pred tydnem a od ty doby zadny zlepseni - puvodne me napdlo, ze by chyba nemusela byt "na mem prijmaci", ale trva to uz prece jen prilis dlouho, koukam ze prvni post v tomhle threadu je dokonce z ledna ... takze se ptam, nasel uz nekdo nejaky funkcni reseni ?

(ono vyse odkazovane z xda-developers spocivajici v prepsani pekne radky hodnot v registrech se mi zda ponekud krkolomne, zvlast kdyz je evidentne site na miru regionu GB ...)
spike_ce4you (70)|16.3.2008 11:46
Quick-GPS jsem vypnul a nezdá se mi že pomáhá. Vliv nemá žáden pokud se zapíná gps-modul pravidelně... aspoň na mojí Artemisce.
MikeC (4)|20.3.2008 10:03
ja bohuzel musim zcela objektivne rict, ze s Quick GPS bylo nacteni satelitu podstatne rychlejsi, mozna je to tim, ze programy vyuzivajici GPS nepouzivam uplne pravidelne ...

a to fakt nikdo jiny tento problem nema, resp. neni zadne zname reseni ?