Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s internete, mms,sms atp..

tresta3_ce4you (7)|8.1.2008 23:22
Mám problém a nevím jak jej řešit, dostal jsem od O2 simkartu pokud víte jak dávali zdarma někdy kolem vánoc O2 TXT. Tak sem se snažil nastavit připojení na internet, a mms ručne podle návodů na Smartmanii a zaroven po neuspechu sem zkusil i aplikaci Eurotel CZ která by to měla automaticky nastavit sama, tak sem nainstaloval, dal jsem soft reset, ale změna žádná, internet mi nejde, mms nejdou odesílat a ani mi nepřichází sms z podobných serverů jako je Tento od Centrum.cz dokonce ani z O2 (nejedná se pouze o emaily, ale všeobecně) mi nepřišla, v obojích případech bylo napsáno SMS byla úspěšně doručena, ale mě doposud nic nepřišlo, přemýšlím jestli mám udělat HW nebo se tato věc dá nějak řešit ? Díky za tipy a triky jak na to
Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2008 17:31
Máš k té kartě aktivovány datové (a faxové) služby a nějaký datový tarif? Bez toho to asi nepojede.
tresta3_ce4you (7)|9.1.2008 17:38
Tak už sem to tak nějak ponastavoval ale SMS od operátora co se nastavení a aktivačních odkazů týče nezobrazuje, pokud dam simku na normální GSM telefon, tam jde vše bez problému...
a nějak se mi nedaří nastavit WAP