Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AE keyboard mapper 2.1.4

Mlok_ce4you (154)|8.1.2008 10:40
Používáte prosím někdo tuto utilitku? Potřeboval bych poradit s layoutem..

Stáhnul jsem z podpory český layout. QWERTZ i QWERTY, ale přestože tam je čeština, příliš nechápu, jak jinak jdou dělat české znaky. Zatím je mohu použít jen přes háček (čárku) + písmeno, ale přitom v tom definičím souboru jsou...

např. výňatek :

Key 0041 c0061 c00E1 c00E1 ; a á á
Key 0045 c0065 c00E9 c011B ; e é ě

Někde musí být nějaká aktivační klávesa, ale se svou angličtinou jsem tomu ještě nepřišel na kloub.



Díky moc případným uživatelům za reakci.

Z.
Lupus1 (65)|8.1.2008 13:46
Tu cestinu jsem delal ja. Ceske znaky se skutecne zadavaji pres carku a hacek, je to zamer (tzv. programatorska klavesnice)...
Jinymi slovy, neni tam mapovana horni rada klaves pro cestinu.
Mlok_ce4you (154)|8.1.2008 14:11
Díky za odpověď i za layout.. Už jsem po mnoha pokusech a luštění pochopil, že je to přesně tak, jak píšeš.

Nicméně je má hw klávesnice trochu odlišná a budu si muset něco předělat. Poradil bys mi prosím nejlepší postup, abych nemusel postupovat pokus - omyl, pokus-úspěch? :-)

Díky a hezký den

Z.
CommanderZ (1798)|8.1.2008 16:24
Pomoci toho scanneru, ktery je v adresari s programem si musis zjistovat ty kody a pomoci nich to psat. Je to piplacka, ale neni to slozite.
Mlok_ce4you (154)|8.1.2008 17:34
Ok, zkusím to. Díky za všechny rady. Píšu na UMAX EL-610 a chci, aby to přesně sedělo s popiskama... :)

Kdyby pak někdo měl zájem, vyhodím sem ten layout...


Z.
LUK.Krejci_ce4you (74)|2.11.2009 19:27
Ahoj.
Moc doufam, ze to tu jeste nekdo sleduje. Rad bych si sam vytvoril to premapovani, ale ten prilozeny scan mi neni schopen vypsat kody k vetsine klaves. Nesetkal se s tim nekdo? Neznate prosim reseni?
Moc dekuji