Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

propojení Kaiser - MW Vista

luigee (3)|1.1.2008 19:54
zdravím, mám problém s Kaiserem - po přijení na PC (pomocí USB kabelu) se naistaluje pouze "Microsoft windows mobile remote adapter" ale Centrum zařízení windows mobile mi stále ukazuje "nepřipojeno", nelze synchronizovat .... poraďte
RStein (2012)|1.1.2008 19:58
1) Deaktivovat vsechny firewally/antiviry, abyste vedel, zda nezpusobuji problem.
2) Kdesi na blogu o WM jsem zaregistroval, ze problemy s pripojenim WM zarizeni zmizely po instalaci VS.Net 2008. To znamena, ze ve Viste problemy s MDC jsou a opravy by mely byt (odhaduji) soucasti SP1.




col_ce4you (27)|1.1.2008 20:22
Ahoj, měl jsem stejný problém. Pomůže v nastavení, připojení, připojení k PC pomocí USB - Povolit rozšířené funkce sítě (zrušit zaškrtnutí), ale pozor u české ROM potom někdy nejde zapnout.
luigee (3)|1.1.2008 20:23
Díky René, firewall pomohl, stacilo přepnout Eset Smart na interactiv mode a "ručně povolit" několik procesů.

- instantní a účinná pomoc !

hezký den
luigee (3)|1.1.2008 20:38
všechno zkusím.... mám Kaisera několik hodin, takže zatím spíše prozkoumávám. Teď zrovna koukám na ROM (mám kaisera od vodafonu) verze je 1.56.405.5, takže koukám na čísla okolo, ale moc mi to zatím nedává smysl :)
RStein (2012)|1.1.2008 20:47
luigee: Rado se stalo. Jen podotknu, ze vypinat rozsirene funkce site (tedy prechod na stary rezim "serial") je zbytecne.
col_ce4you (27)|1.1.2008 21:15
Tak nevím? K počítači s XP se připojí normálně, k druhému s vistou jen pokud vypnu rozšířené funkce sítě. Přes USB. Nepomohlo vypnout firewal.
Pokud se připojím přes bluetooth všechno jde i pokud nic nevypnu.
Rád se nechám poučit.
RStein (2012)|1.1.2008 21:34
BT nema s pripojenim pres USB a volbou USB rezimu pripojeni nic spolecneho - to jen na vysvetleni.
Pricin muze byt mnoho - MDC ma desitky/stovky chybovych hlaseni. Jednou z nejacstejsich chyb byva to, ze se vam "tlucou" IP, nebo ze IP neni pridelena. Zalezi na konkretni konfiguraci a jak jsem psal vyse, SP1 urcite nejake chyby odstrani.