Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunguji sms - Kaiser

gampik (77)|30.12.2007 14:03
Z niceho nic mne na Kaiserovi prestaly fungovat sms. 26.12. mi prisla posledni, asi za dva dny jsem zjistil, ze nemuzu zpravu ani odeslat - zustane viset ve slozce "K odeslani" ani prijimat. Nejhorsi na tom je, ze kdyz si poslu sms z jineho telefonu, tak na druhy telefon mne dokonce prijde dorucenka - zprava byla dorucena na Kaiser - ale na Kaiserovi se nic neobjevi.

Hovory normalne funguji - muzu volat i prijimat.

Mam posledni oficilani ROM a cca 24.12. jsem instaloval SPB Phone suite - ale i po nainstalovani mne jeste jeden den sms fungovaly normalne.

Napada nekoho neco?
gampik (77)|30.12.2007 15:07
Jeste upresnim. Kdyz prijde sms, tak se Kaiser rosviti. Takze to vypada, jakoby hardware sms dostal, ale software si s ni nejak neporadil.

Odinstaloval jsem SPB Phone Suite, restartoval a porad nic. Uprimne, do hard resetu se mne moc nechce.
RStein (2012)|30.12.2007 15:39
SMS je nekde pohlcena - muze to delat Mail Rule client. Instaloval jste extenze do PO? Napr. samanuv SMSfix nebo plugin pro smazani vsech emailu, oznaceni kontaktu apod.?
AFAIK Mobile Shell by to byt nemel - pokud tedy nepouzivam mail rule klienta pro sledovani zprav. Ale smam mam SPB Mobile Shell uz asi dva mesice,
gampik (77)|30.12.2007 15:49
No prave, ze jsem zadne specialni pluginy tykajici se emailu a sms neinstaloval. Jen ten SPB Phone Suite, co je pryc. :((
RStein (2012)|30.12.2007 16:19
Aha - tak SPB Phone Suite by vliv mit mohl.
Podivejte se do sekce TEXT("\\Software\\Microsoft\\Inbox\\Svc\\SMS\\Rules v registrech a dejte sem GUID vsech klicu.
Ja mam pouze klic {BDE57A9E-E349-488B-BF28-FD1D396AF5C3} i s nainstalovanym SPB Phone Suite.