Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dotaz začátečníka

Dalibor Cerman (4)|28.12.2007 09:55
Vážení,
mám HTC Tytn2 teprve od vánoc, takže se s ním teprve sžívám, ale měl bych několik dotazů na které jsem nenašel ve foru odpovědi.
Když bych si rád nahrál novou verzi radia - smaže to nějaká moje data v telefonu? Existují jazykové verze?
Dále bych si rád nahrál nový FW, čím doporučujete zazálohovat data?
To je vše...
Surgical (2364)|28.12.2007 10:22
Mno, na vše tady již odpovědi zazněly (špatně hledáš), ale budiž:

Ad 1) Radio ROM lze updatovat bez vlivu na ostatní data a ROM a je jazykově nezávislá. Jen je třeba si vždy ujasnit, proč "upgradovat".

Ad 2) Jaká data máš na mysli zálohovat? Pokud PIM, pak nejlepší zálohou zůstává Outlook, se kterým cihlu synchronizuješ. Ostatní mnoho smyslu zálohovat nemá, neb "obnovení" po flashi na jinou verzi OS/ROM obvykle nefunguje korektně, vždy je lepší a čistší prostě příslušné programy přeinstalovat. Kompletní zálohu lze dělat pouze tehdy, pokud se verze ROM nemění. Vhodné a oblíbené programy jsou třeba Sprite Backup nebo Spb Backup, které zde svoje thready mají....
Dalibor Cerman (4)|28.12.2007 12:09
děkuji moc za informace.
ale mám ještě jeden dotaz. v tytnovi byla od výrobce čeština. Předpokládám že po instalaci nového FW - rád bych buď K.s rom 1.3 nebo 1.83.426.0 CSY čeština nebude. Je možné ji někde legální sehnat?
RStein (2012)|28.12.2007 12:14
CSY ROM by mely jiz byt lokalizovane.
SS to asi nepodporuje a neni garantovan vysledek instalace cestiny, ale muzete si zazalohovat stavajici caby s cestinou do pocitace.