Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGO My Way 8 - zkušenosti

jimbeam_ce4you (44)|30.5.2008 17:49
Mám Cruise s WM 6.1. Pojedu do chorvatska,byť cestu znám, ale iGO8 má lepší mapy Balkánu. Tak jsem tam narval do množství MB. Je to pěkné, ukecané, alespoň neusnu, to upozorňování v Praze na radary, no budiž, šlo by s tím něco udělat. To věčné upozorňování na rychlost jsem nakonec bral jako výhodu, normálně používám GPS Utility. Vrcholem bylo, když jsem zůstal stát v koloně, tak se to přeplo na pohled snad s půlkou Prahy a po rozjezdu se to přeplo zpět až daleko za místem, kde jsem měl odbočit, ještě že jsem to jenom zkoušel.Ale ať mi proboha někdo vysvětlí, proč se to věčně seká, chtěl jsem mu dát šanci, tak jsem nahrál jinou ROM. Bylo to snad ještě horší. Je tam mraky vopičáren, vice či méně potřebných, ale např. práce s POI je v TT daleko lepší - viz dbf poi.cz Je hezké tam vidět budovy a terén, ale z okna je to hezčí, spíše bych řekl, že to odvádí pozornost Takže sbohem, iGO8, měnit za TT nebudu, dál budu používat svoji TT 1536 mapu 170 MB s evropskými major roads, což mě např. v rakousku navedlo i do zapadlé vesničky. Na ušetřený 1 GB jdu vrátit zpátky muziku. Škoda, ale fakt se to nedalo. Třeba ještě do července stihnu TT7, uvidíme, co to bude
thimlicek (89)|30.5.2008 22:55
Nevite jstli by Igo jelo na starickem yakumo 300 GPS? Nasel jsem ho v supliku a chtel byc ho jeste nejak vyuzit. Sice jsem to zkusil nainstalovat ale po tapnuti na zastupce se nic nedeje....Myslite ze by to melo jit na tomhle pocket pc?
Dekuji
htcjirka (1875)|31.5.2008 12:09
Jeste nahradni navigace,ktera se u me osvedcila,pro odpurce iGO 8 je Sygic navigace,ktera je hodne podobna TomTomovi,ale ma nove mapy.Posledni jsou 03-2008
Jelikoz ji delaji Slovaci,je i samozrejme v cestine.
Docent (1234)|31.5.2008 22:43
Ovšem má takové "drobné" chybičky, třeba když se PDAčko se spuštěnou navigací vypne, ta se po znovuzapnutí neztopoří a je nutno provést SR, když se dá zapisovat trasa a pak se zápis ukončí, tak se navigace odpojí od GPSky a spojení nelze obvykle znovu navázat, atd. atd. ... Takže je to obstojná navigace - stejně jako je Trabant obstojné auto, kdyby se mu odstranilo X chyb a doplnilo Y vylepšení, tak je jako Mercedes...
Kocir (836)|1.6.2008 08:01
[QUOTE="uiqjirka"]Jeste nahradni navigace,ktera se u me osvedcila,pro odpurce iGO 8 je Sygic navigace,ktera je hodne podobna TomTomovi,ale ma nove mapy.Posledni jsou 03-2008
Jelikoz ji delaji Slovaci,je i samozrejme v cestine.[/QUOTE]

Co jsem zatím četl tak Sygic má spoustu problém se spolehlivostí.
Janhura (62)|2.6.2008 15:48
[QUOTE="jimbeam"]Mám Cruise s WM 6.1. Pojedu do chorvatska,byť ..... To věčné upozorňování na rychlost jsem nakonec bral jako výhodu, normálně používám GPS Utility. Vrcholem bylo, když jsem zůstal stát v koloně, tak se to přeplo na pohled snad s půlkou Prahy a po rozjezdu se to přeplo zpět až .....Takže sbohem, iGO8, měnit za TT nebudu, dál budu používat svoji TT 1536 mapu 170 MB s evropskými major roads, .....[/QUOTE]

Proboha, co je tohle za fňukárnu??? Mám iGO8 na HTC TyTN v maximální konfiguraci, totéž žena na HTC Touch Cruise a nikdy žádnej zásek. Přehledová mapa se dá vypnout, stejně tak různá upozornění. Lamentuj nad vlastní neschopností a ušetři ostatní těhle výlevů. Totiž už nějakej tejden iGO8 používají, takže ví o co jede.
Docent (1234)|2.6.2008 20:16
To jimbeam:
Souhlasím s tebou, že iGO 8 má spoustu zbytečných opičáren, ale nesouhlasím s tím, že práce s POI je v TT daleko jednodušší.

To platilo u iGO 2006, kde jsi musel csv soubor stažený z poi.cz do iGO nahrát přes iGO POI Explorer. U iGO 8 do PDAčka nahraješ pouze KML soubor stejně jednoduše, jako u TT OV2 soubor. iGO má navíc oproti TT, který ti celý název POI nacpe do jedné řádky, a to ještě bez diakritiky (s výjimkou písmen s čárkami), rozdělení na název, poznámku a telefénní číslo (jiná otázka je, že řada správců na nějaké konvence v názvech kašle a je jim celkem jedno, kam prásknou nějakou čárku nebo středník - což sice u TT opravdu jedno je, ale u iGO, Garmina a dalších navigací už ne).
godz (168)|2.6.2008 20:35
No asi budu muset igo updatovat na nejnovější verzi, protože jsem dneska zjistil po zadání výpočtu trasy z Prahy do Rimini, že mi na to jaksi nestačí paměť...
Tak jsem igo shodil na lištu a zjistil že volnou paměť 3mega můžu zvednout až na osm, což mi umožnilo provést výpočet. Mám verzi 8.0.0.31442 a staženou mám nějakou ...3555555atd.
Myslíte dle zkušeností, že umí lépe hospodařít s pamětí?
Díky za názory - ovlivní to můj reinstall

Další poznatek je ten, že po vypnutí a opětovném zapnutí se předešlá naplánovaná trasa již načetla v pohodě, aniž bych musel upravovat paměť a neodmitala navigaci. Možná je to fígl pro ty, kteří nedokážou vystačit s pamětí...
toja (366)|2.6.2008 21:01
[QUOTE="godz"]No asi budu muset igo updatovat na nejnovější verzi, protože jsem dneska zjistil po zadání výpočtu trasy z Prahy do Rimini, že mi na to jaksi nestačí paměť...
Tak jsem igo shodil na lištu a zjistil že volnou paměť 3mega můžu zvednout až na osm, což mi umožnilo provést výpočet. Mám verzi 8.0.0.31442 a staženou mám nějakou ...3555555atd.
Myslíte dle zkušeností, že umí lépe hospodařít s pamětí?
Díky za názory - ovlivní to můj reinstall

Další poznatek je ten, že po vypnutí a opětovném zapnutí se předešlá naplánovaná trasa již načetla v pohodě, aniž bych musel upravovat paměť a neodmitala navigaci. Možná je to fígl pro ty, kteří nedokážou vystačit s pamětí...[/QUOTE]
Čo sa týka hospodárenia s pameťou, nevidím rozdiely.
Čo sa týka update stačí ak vymeníš iba *.exe podľa toho akú verziu používaš (intal alebo SD)
htcjirka (1875)|3.6.2008 20:04
[QUOTE]tak Sygic má spoustu problém se spolehlivostí.[/QUOTE]

To se tykalo prvnich beta verzi,uz davno to neplati
Geoffrey_ce4you (189)|4.6.2008 08:41
Mám takovej jedn problém. V případě, že vyhledávání najde třeba 5 stejných názvů obce, se po volbě jedné z nich nemohu vrátit na ten seznam z výběru, ale musím se v abecedě doklikat znovu na ten výběr. Zrovna včera jsem hledal jednu vesničku a musel jsem to zopakovat 4 x než jsem objevil tu pravou. U TomToma to zobrazovalo alespoň okres, kde se nachází a to stačilo. Tohle je dost pakárna... Nevíte nějakej fígl ? Díky
jimbeam_ce4you (44)|4.6.2008 14:45
[QUOTE="Janhura"][QUOTE="jimbeam"]Mám Cruise s WM 6.1. Pojedu do chorvatska,byť ..... To věčné upozorňování na rychlost jsem nakonec bral jako výhodu, normálně používám GPS Utility. Vrcholem bylo, když jsem zůstal stát v koloně, tak se to přeplo na pohled snad s půlkou Prahy a po rozjezdu se to přeplo zpět až .....Takže sbohem, iGO8, měnit za TT nebudu, dál budu používat svoji TT 1536 mapu 170 MB s evropskými major roads, .....[/QUOTE]

Proboha, co je tohle za fňukárnu??? Mám iGO8 na HTC TyTN v maximální konfiguraci, totéž žena na HTC Touch Cruise a nikdy žádnej zásek. Přehledová mapa se dá vypnout, stejně tak různá upozornění. Lamentuj nad vlastní neschopností a ušetři ostatní těhle výlevů. Totiž už nějakej tejden iGO8 používají, takže ví o co jede.[/QUOTE]

Jaká fnukárna, připadáš mi trochu cholerický. Pokud se ti to nikdy neseklo, máš velké štěstí. Vzhledem k tomu, že PDA a smartphony používám cca 10 let, tak polemizovat nebudu. Prostě se seká a nejsem sám přes vše možné varianty nastavení, přeinstalace ROM ( no asi jsem neschopný). Prostě mám asi smůlu
jimbeam_ce4you (44)|4.6.2008 14:52
To Docent: S těmi olpiřčárnami to bylo spíše konstatování, co jde vypnout míi nevadí. Jak tam natáhnout poi jsem přišel. ale bohužel jsem se nedopátral způsobu, jak nastavit upozorňování na POI . viz jako TT
Tomáš Kubec (749)|4.6.2008 15:09
[QUOTE="jimbeam"] Pokud se ti to nikdy neseklo, máš velké štěstí. Vzhledem k tomu, že PDA a smartphony používám cca 10 let, tak polemizovat nebudu. Prostě se seká a nejsem sám přes vše možné varianty nastavení, přeinstalace ROM ( no asi jsem neschopný). Prostě mám asi smůlu[/QUOTE]

Seká se jen na některých kartách.
godz (168)|4.6.2008 15:29
já myslim, že je taky rozdíl mezi originálem a cracknutou verzí. originální kopie je na tom rozhodně lépe než cracknutej program. a samozřejmě má vliv i karta. asi to jinak poběží z 50x a 133x...
mijou (109)|4.6.2008 19:39
Ahoj, nevie niekdo ci ide prepnut iGo8 do Qvga rezimu?
V 2006Plus to tusim islo!

Dik
jimbeam_ce4you (44)|4.6.2008 22:39
[QUOTE="Tomáš Kubec"][QUOTE="jimbeam"] Pokud se ti to nikdy neseklo, máš velké štěstí. Vzhledem k tomu, že PDA a smartphony používám cca 10 let, tak polemizovat nebudu. Prostě se seká a nejsem sám přes vše možné varianty nastavení, přeinstalace ROM ( no asi jsem neschopný). Prostě mám asi smůlu[/QUOTE]

Seká se jen na některých kartách.[/QUOTE]

Díky za rozumný názor, to by mohla být příčina. Máš nějaký tip nebo někdo jiný? Třeba i na 8 Gb, mám teď 4 Gb. Nabídka je slabá, v podstatě na czechcomputer nebe Agen jenom A-data.Nakonec, tu mám. Zkusil bych někde hledat konkrétního výrobce. Ale nedalo mi to, zkusil jsem to znovu a vyhodil jsem files z bulildings Je to výrazně svižnější. Třeba bude stačit jenom toto. Uvidím.
Tomáš Kubec (749)|4.6.2008 23:46
Známému se to sekalo na 4 GB kartě Pretec, hodil to na 2 GB Kingstona a OK. Nejlépe od někoho půjčit a testnout. Já osobně věřím jen Sandisku.
czbird (334)|5.6.2008 20:08
tady mate kdyztak podstatne zesileny cesky zensky hlas do iGO, ten puvodni jsem v aute skoro neslysel.
http://rapidshare.com/files/120307772/v_cze_f5.zip
godz (168)|5.6.2008 20:37
jj. máš pravdu ta phoebe z přátel zněla strašně potichu. díky.
jimbeam_ce4you (44)|5.6.2008 21:59
[QUOTE="Tomáš Kubec"]Známému se to sekalo na 4 GB kartě Pretec, hodil to na 2 GB Kingstona a OK. Nejlépe od někoho půjčit a testnout. Já osobně věřím jen Sandisku.[/QUOTE]
Tak jsem to vyzkoušel s jinou kartou, to samé, skoro mám podezření, že se to nějak nesnáší s WM6.1, konkrétně něco se zvukem, seklo se mi to několikrát při úpravě nastavení hlasitosti, pri jízdě vždy když to začalo mluvit. Nakonec jenom na Cruisovi se ozývá cvakání při určitém nastavení podsvícení displeje. Zmizí to jenom když se vypne zvuk HW tlačítek.
Tomáš Kubec (749)|6.6.2008 07:33
Divný, na Cruise ho má soused a naprosto spokojnej.
Slamka_ce4you (79)|6.6.2008 09:20
Mám trošku problém..
Po každom použití iGo8 mi stále zmení čas v PDA o hodinu dopredu, časovú zónu nastaví na GMT+2 MINSK.
A pritom som samozrejme v časovej zóne +1 PRAHA, BUDAPEST.

Na mape ma nájde, odnaviguje svoje a posunie mi čas. Jedno ráno som kvôli tomu zaspal do práce. :evil:

Máte niekto podobný problém??
Mám Artemisa a na Polarisovi to robí to isté... Možno je to tu popísané, ale fakt nemám čas čítať všetkých x stránok o iGo8..
Inak, maximálna spokojnosť..

Vďaka za pomoc
czbird (334)|6.6.2008 09:46
ano, je to identifikovany bug - postupuj podle navodu na nize uvedene strance.
do souboru sys.txt pridej 3 radky a v iGO samotnem vypni synchronizaci casu i casove zony - mi to pomohlo :)

[CODE][timezone]
sync_os_timezone=0
reset_os_timezone=0[/CODE]

http://www.navngo.com/pages/global/eng/igo_8_support_faq

(edit - pro admina - do "code" nejde dat prava hranata zavorka? proc se to zobrazuje jako uvozvky+vetsi_nez?)
Slamka_ce4you (79)|6.6.2008 12:36
Dík, vyzerá že pomohlo.. ;)
jimbeam_ce4you (44)|6.6.2008 16:41
[QUOTE="Tomáš Kubec"]Divný, na Cruise ho má soused a naprosto spokojnej.[/QUOTE]

tak jsem pro jistotu vyměnil ROM UDk za PADVIET a zatím to vypadá OK. To jsou mi věci
leilak1 (72)|6.6.2008 19:12
VIE NIEKTO PORADIT??? igo8-dial
no mam vyliečené igo 8 a nefunguje tam dial....teda telefonovanie na čísla ktoré sú v pointoch... ide to niekomu?
Mám pda mobil.......eten x-500 Glofiish
V igo 2006 plus ktorú mám ešte v pda tam to ide v pohode. Zatial som nič na forach nenašiel. Ak vie niekto ako na to
tak nech poradí ....díky....:?
Docent (1234)|6.6.2008 23:05
Na vyliečené iGO existují warez fóra...
schimi (65)|9.6.2008 12:12
OBRAT

Dokáže mi někdo vysvětlit, jak funguje zakázání obratu? Neuvěřitelně mě štve, pokud mi iGO na dvouproudé vozovce nařídí se na křižovatce otočit zpět. Zvláště ve měste na světelně řízené křižovatce.
Nové skiny mají již možnost zakázat obrat, ale nepřišel jsem zatím na to, jaký typ obratu to vlastně zakazuje, ten můj určitě ne.

Na screenshotu je jasně vidět, který manévr bych úplně nebo alespoň ve městě chtěl zakázat.


00283125_Screen001_FgaA.jpg
Docent (1234)|9.6.2008 12:35
Tohle vypadá jako chyba mapových podkladů od Teleatlasu, protože Automapa mně dělá to samé na stejném místě, i když mám obraty zakázané.
godz (168)|9.6.2008 15:03
2 schimi:
tak snad tupě a slepě neposloucháš navigaci a jedeš taky podle citu, ne? tak se otočim, až to půjde.....
tyhle hlouposti jsem nikdy neřešil. a to jsem to viděl nejenom u nás, ale i v rakousku a maďarsku. a i na igo i na tomtomu...
schimi (65)|9.6.2008 16:21
godz:
On tenhle manévr právě že málokdy ve městě půjde, a když se mě u třetí křižovatky pořád snaží zahnat do obratu, tak mi to i trochu vadí. TomTom funguje v tomto případě korektně a trasu zvolí tak, jak bych to udělal já "podle citu".

Proto hledám řešení, jak tenhle typ manévru zakázat.
Docent (1234)|9.6.2008 17:28
Problém je v tom, že správně se má jet od za mostem doprava k bývalému výstavišti, před ním zase doprava, a za Peklem podjet silnici, po které se přijelo... Jenže iGO má tohle křižování jako úrovňovou křižovatku, takže se prostě snaží dostat na správnou silnici tímhle nestandardním způsobem...
oltcit (1098)|9.6.2008 17:56
[QUOTE="schimi"]OBRAT

Dokáže mi někdo vysvětlit, jak funguje zakázání obratu? Neuvěřitelně mě štve, pokud mi iGO na dvouproudé vozovce nařídí se na křižovatce otočit zpět. Zvláště ve měste na světelně řízené křižovatce.
Nové skiny mají již možnost zakázat obrat, ale nepřišel jsem zatím na to, jaký typ obratu to vlastně zakazuje, ten můj určitě ne.

Na screenshotu je jasně vidět, který manévr bych úplně nebo alespoň ve městě chtěl zakázat.


[/QUOTE]
tuknes na tu prepojku medzi cestami a jednoducho ju das zakazat na stalo(s patricnym skinom,ktory to umoznuje) a potom bude pocitat inu variantu( a vari lepsiu);)
Docent (1234)|9.6.2008 18:15
Tak to není moc dobrej nápad, protože tím pádem si ji zakáže i pro cestu ze Skvrňan na Košutku, kde je ta propojka jako cesta správně ;) .
schimi (65)|9.6.2008 18:25
Zdravím všechny Plzeňáky :)
Blokovat natrvalo jsem zkoušel a vytváří to přesně ten problém který popisoval Docent.
V tomto případě v Plzni tu trasu velmi dobře znám, tam problém není, to jsem dával jen pro ilustraci. V cizím městě, popř. při delší trase se mi nechce kontrolovat, zda náhodou iGO někde nezvolilo tento obrat. V případě přepočtu trasy za jízdy to ani není možné.

Asi se s tím smířím a jakmile mi slečna řekne abych to otočil, tak budu hledat jinou, pro mě pocitově správnější, cestu. Zkusím ještě zapátrat v diskuzích o skinech, jestli neexistuje možnost omezení algoritmu výpočtu a vynechání tohoto manévru na dvouproudé silnici....
oltcit (1098)|9.6.2008 18:36
aha,nevedel som ze to chces riesit globalne ;) v tom pripade mozno pomoze pouzitie posledneho Pluskoveho skinu.kde je zakompovany slider na regulaciu spravnosti vypoctu algiritmu(mozno by to zabralo :D ) znizis presnost vypoctu,pouzijes typ planovanej cesty:jednoducha(simple) a mozno dosiahnes kyzeny ucinok.Ked nie,tak sa len s tym zmierit.Ako uz spomenuli ini,navigacia je len pomocka,a nie nahrada vodica :D ;)
Vlada165 (676)|10.6.2008 07:14
Jo ta "jednoducha cesta" se opravdu snazi minimalne otacet, ale casto pak byva cela trasa o dost delsi.

Mne by tam zajimaly co delaji presne ty dalsi parametry.
Treba ta "Pokuta za obrat" co jsem se docetl, ze cim nizsi, tim by se snad mela mene snazit nutit k obratum,
ale jak to funguje v praxi nevim a nevyresil (nebo alespon "nevylepsil" ;-)...) by tuhle konkretni situaci treba tenhle parametr ?

Kdo mi (polopaticky) vysvetli, co presne znamena treba to "Navadeni do cile" a pod. (nevim ted, jak se ted ty dalsi parametry presne jmenuji),
tak mu budu "neskonale zavazan" ;-) ...
vasin (160)|10.6.2008 14:15
Pouzivate nekdo iGO 2008 na zarizeni MDA Copact II? Chtel bych prejit z 2006 ale bojim s eby mi to zvladalo. Jaka je vlastne posledni verze ?
100bubu (18)|11.6.2008 04:23
mam naištalovane igo 8 311442 Acer N300. ale po vloženi map do adresara Igo8 my ich program nechce načitat. už som ich skušal davat volne,do zložky MAP,do zložky MAPS a stale nič. Prosim poradte.
sep_ce4you (351)|11.6.2008 09:33
priznam se ze moje igo neni uplne nejsviznejsi mam etem m 700 a SPB pocket plus. Nejake zkusenosti?

koukal sem, ze obcas maji problem lidi s SDHC kartama ... muse s tim byt problem? mam 8GB kartu/
danielkop (45)|11.6.2008 21:53
Nevite, jestli ma nejaky prakticky dopad, jestli mam 3D teren (v adresari DEM v IGO8) v jednoum souboru a v nem celou Evropu nebo v tech dvou souborech pro vychodni a zapadni Evropu?
mptf (4)|12.6.2008 00:13
Prosím,byl jsem z IGO8 celkem unešený,ale ted řeším otázku-dám hledat-adresa-a nemůžu zadat ulici U Půjčovny,protože mně to povolí jen
U Pu-a pak jen vyskočí U Pumpy.Takže neumí české znaky jako ů,ú nebo kdy dělám chybu.
godz (168)|12.6.2008 08:15
2 sep
mám podobnou konfiguraci ram, dokonce s jen 168MHz ARM procesorem a na nízké detaily mi běží docela svižně. Před včerejším hr s 26Mb volný RAM a teď s 36Mb volný ram. Je to ještě lepší.
Předtím jsem tam měl spb plus. Nyní už ne.
Ohledně karty nevím. Živořím s 1Gb 50x

2 danielkop
a v jakém městě? jestli je to Praha, tak to opravdu nenajde, ale zkus U P a enter a je to na 13/15 straně... ů asi do klávesnice iga asi nedostaneš.
Zkus najít ulici Růžovou (tu to z nepochopitelných důvodu najde už po zadání Ru a zadej křižovatku s U Půjčovny...
Marek.F (2)|13.6.2008 01:03
Ahoj, prosím, prosím, nevíte kde bych našel nejlépe iGO 8 ve verzi pro Windows CE 4.2? Mockát děkuju!

Ahoj M. ;)
sep_ce4you (351)|13.6.2008 08:37
[QUOTE="godz"]2 sep
mám podobnou konfiguraci ram, dokonce s jen 168MHz ARM procesorem a na nízké detaily mi běží docela svižně. Před včerejším hr s 26Mb volný RAM a teď s 36Mb volný ram. Je to ještě lepší.
Předtím jsem tam měl spb plus. Nyní už ne.
Ohledně karty nevím. Živořím s 1Gb 50x

2 danielkop
a v jakém městě? jestli je to Praha, tak to opravdu nenajde, ale zkus U P a enter a je to na 13/15 straně... ů asi do klávesnice iga asi nedostaneš.
Zkus najít ulici Růžovou (tu to z nepochopitelných důvodu najde už po zadání Ru a zadej křižovatku s U Půjčovny...[/QUOTE]

no mozna je problem s SPB plus, ale za to mi asi igo nestoji
Docent (1234)|13.6.2008 08:43
[QUOTE="sep"]no mozna je problem s SPB plus, ale za to mi asi igo nestoji[/QUOTE]
Přesně tak, na 64 MB RAM běží iGO rozumně pouze tehdy, když se nabootoje v nouzovém režimu a nic jiného v paměti není. Pokud někdo tvrdí něco jiného, tak nemá tušení, co je "rozumný běh" navigace :cool: .
Vlada165 (676)|13.6.2008 08:54
[QUOTE="Docent"][QUOTE="sep"]no mozna je problem s SPB plus, ale za to mi asi igo nestoji[/QUOTE]
Přesně tak, na 64 MB RAM běží iGO rozumně pouze tehdy, když se nabootoje v nouzovém režimu a nic jiného v paměti není. Pokud někdo tvrdí něco jiného, tak nemá tušení, co je "rozumný běh" navigace :cool: .[/QUOTE]

Bohuzel nemam tuseni, co je rozumny beh navigace :-)
Mam to na starem Yakumo DeltaX se 64MB, nepouzivam to v nouzovem rezimu, ale v normalnim, kdy spoustim do 23 az 25 MB volnych,
zatim jsem s tim jezdil jen na kole (tedy pomalu) a pres 4 hodiny zaznamenaval trasu, aniz by to spadlo.
Simuloval jsem zatim trasy asi jen do 350km bez jedineho spadnuti, normalni rychlosti naprosto plynule,
pri (nekolikrat) zvysene ryhlosti uz to samozrejme "skace po snimcich nekolik km vzdalenych od sebe",
ale to nevim, jestli by melo take bezet plynule, nebo jestli je to normalni.
V jakych detailech (plne+zapnute budovy se muzes podivat) a od zitra do utery s tim (konecne) najezdim neco kolem 1000km
i autem, takze jsem zvedavy, jestli tomu ta stabilita vydrzi ;-) ...
Docent (1234)|13.6.2008 09:30
Tak v tom případku bych viděl problém v rozlišení, na VGA těch 64 MB prostě nestačí.
hpa (159)|13.6.2008 09:40
Moje zkusenosti jsou, ze pro rozumnej beh je nutny mit pred spustenim 23MB volnejch. Pak to beha plynule bez ohledu na zapnuty feature. Ovsem nemam tam navic zadny uzivatelsky POI. S tema pak naroky na pamet rostou.
konfigurace ja: Mio A701, 64MB RAM, QVGA.