Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přehlcení při dobíjení..? A701

Dark_Mike (49)|25.12.2007 10:38
Zdravím, mám na svém A701 WM6 romku, a pokaždé když ho nabíjím USB kabelem se třeba po 5ti minutách úplně zmodrá obrazovka na MIU a nereaguje ani nic jiného.. na počítači v tu samou chvíli skočí že se MIO odpojilo od USB i když kabel v něm pořád je a pomůže už jedině tvrdý restart MIA, dá se to nějak opravit aby to nedělalo?

Pokud nedá nabíjí se pořád i když je to takhle zaseklé? Fakt mě dost irituje muset každých 5 minut MIO restartovat když se nabíjí třeba 3 hodiny...

Takže mi jde hlavně o to aby se nabilo i když je to zaseklé...

díky
Zdenek Malinsky (9781)|25.12.2007 10:54
Opravdu myslíš hard reset? To jako během 3 hodin nabíjení uděláš cca 36 HR a po nabití teprve obnovu ze zálohy? :(

Dělalo to i na WM 5? Při nabíjení nabíječkou/v kolébce je stejný problém?
Nechce se mi to hledat - ta ROMka je oficiální od výrobce nebo neoficiální?
owoce_ce4you (31)|25.12.2007 12:11
Ofiko ROM WM6 na A701 není , takže uživatelská .

Divný, já naštěstí s ničím takovým problémy nemám, takže netušim
Zdenek Malinsky (9781)|25.12.2007 13:55
Zkus downgrade, tam vyzkoušej, jak je to s dobíjením. Pokud nepůjde, tak reklamuj, pokud půjde, tak pak znovu zkus naflashovat WM 6. Ovšem jak psal kolega výše, jde o neoficiální, takže se nelze divit, že občas nemusí fungovat úplně 100%.


Pozor! Pokud budeš zařízení reklamovat, musí tam být oficiální ROM, jinak záruku neuznají a budeš si muset opravu zaplatit sám.
Dark_Mike (49)|25.12.2007 15:24
Mám na mysli jen obyčejný reset tim knoflíkem zapuštěným na boku MIA, jinak na WM5 to nedělalo ale nechci se na ní vracet protože mi WM6 naprosto skvěle vyhovuje až na tenhle bug..

no ale vidím že to asi vyřešit nepůjde ... jedině pak aktualizací romky nebo něco takového...

tak trochu z jiného soudku nevíte jestli se prodává nějaký modul do MIA který by mi tam zařídil rádio? (třeba jak je ted wifi modul co se strká místo pamětové karty)
Zdeno_ce4you (291)|26.12.2007 11:35
třeba tohle
[CODE]http://www.palmserver.eu/clanek.php3?show=3063[/CODE]
Dark_Mike (49)|26.12.2007 16:44
Koukal sem na něj, ale nemůžu ho najít v žádném eshopu