Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPAQ 144

ruzeri (3)|24.12.2007 23:19
Zdravím, jsem tu nový a dnes jsem dostal PDA HP iPAQ 114 a sháním na něj nějaký antivirový program a nějaké aplikace, mohl byste mi někdo pomoci?Děkuji mockrát.
Zdenek Malinsky (9781)|24.12.2007 23:30
antivir - zbytečnost (ještě větší, než na PC)

aplikace - freeware zde

nějaké aplikace - což si ještě jednou přečíst pravidla?

[QUOTE="ruzeri"]...mi nikdo pomoct[/QUOTE]Tak nevím, zda je dobře, že jsem odpověděl. :?
ruzeri (3)|24.12.2007 23:57
Opraveno..
Zdenek Malinsky (9781)|25.12.2007 10:37
Nejiš maso, nepoznáš vtip. :D

Já spíš myslel, že se zamyslíš nad tím svým výrazem nějaké aplikace. Jsou jich desítky a stovky tisíc, takže spíš doporučuji nejdříve se se zařízením pořádně seznámit, naučit se trošku jeho ovládání, kde se co v PDA nastavuje a pak začít zkoušet. No a pak se trošku porozhlédnout po diskuzích (většina věcí už je tu diskutována). Na freeware jsem odkaz dával (není jediný) a na komerční jsou 2 "obchodní domy" handango a pocket gear.
ruzeri (3)|25.12.2007 18:55
Aha tak naten vtip jsem opravdu nepřišel,to jste mě nachytal dobře :D .
Ale co jsem se chtěl zeptat mám přístroj v Anglickým jazyce a nikde nemůžu najít češtinu,dá se nikde CZ stáhnout? :)
r3ptile (1)|3.2.2008 18:13
Zdravím, taky jsem majitelem tohoto PDA. Trápí mě to že nevím jak na něm rozjet nějakej program na bluejacking páč je vevnitř widcomm stack a snad upe všechny programy vyžadujou MS BT stack:-( (vlastně jsem našel nějakej BuZZon pro, ale ten pro změnu nenajde žádný zařízení takže asi taky problém se stackem) kdyby někdo věděl jak mi pomoct tak každá rada dobrá... díky za odpověď.