Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Pri ochozim hovoru kratce zavibruje.

sinco_ce4you (229)|21.12.2007 20:20
Posledni dobou stale neco resim s HTC. Zatim posledni vec ktera me ztrpcuje zivot, ze pri odchozim hovoru telefon kratce zavibruje. Pokud to stihnu :D a mam tel. u ucha tak je to dost neprijemny. Pouzivam Phone Alarm kvuli profilum. Nevim co stim.
Omlouvam se za cetnost dotazu. Pristroj mam zatim asi tyden. Takze zatim zjistuji co a jak.
A jeste malickost. Jsem rocnik 67 a zrak uz neni co byval. Je mozne nejakym zpusoben zvetsit pismo v smskach. Nebo treba trosku tuznejsi. Ty blechy ktery tam ted jsou me moc nevyhovuji. Dik
RStein (2012)|21.12.2007 20:35
Phone Alarm mi vetsinou rozhasil ruzna nastaveni v PDA - radeji ho nepouzivam, preferuji SPB Phone Suite.
Ty vibrace jsou divne - v Nastavenich/Osobni/Zvuky a upozorneni pro odchozi hovor notifikace neni, ale zkuste se tam podivat.
Ad pismo - muzete zvetsit pimo v systemu. Start, Nastaveni, zalozka System, applet Displej, zalozka Velikost textu.
burticek (211)|21.12.2007 22:34
Phone Alarm ma v konfiguraci u treti zalozky (mam tam Pokr.) funkci Vibrate on connect. To si vypni a vibrovat nebude. Kdyz jsem Phone Alarm nedavno testoval na Variu III, tak mi to malem utrhlo ucho ;) Takze jsem to fofrem zacal hledat.
sinco_ce4you (229)|22.12.2007 16:35
Pismo uz mam vetsi a telefon pri zavolani uz prestal vibrovat. Ten Phone alarm. Ta mrcha. Moc dekuji.