Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Emaily, problém s prílohami

laci2_ce4you (5)|15.12.2007 21:19
Prosim vas o radu, mam Etena M700 emaily sa snazim posielat cez Gmail. Problem je v tom, ze neviem poslat prilohy. Nic okrem toho co bolo v PPC som na posielanie emailov neskusil, mam v PPC WM6. [EMAIL=ladislav.keszi@gmail.com]
RStein (2012)|15.12.2007 22:47
Snazite se posilat prilohy pres webove rozhrani? Pocket IE neumi posilat soubory (input file), ale Opera Mobile je zvlada...
laci2_ce4you (5)|16.12.2007 14:56
V pocket outlooku mam vytvorene konto a maily posielam cez tohoto emailoveho clienta, ked vsak dam prilozit nejaky objekt napr. fotku, tak email odosle bez prilohy. Teda nepripajam sa k svojej schranke cez web rozhranie v pocket IE, ale prostrednictvom pop3 cez outlook. Ak som to nenapisal celkom spravne tak sorry, ale snazim sa, aj ked moje vedomosti v tomto smere nie su prave najsirsie.
RStein (2012)|16.12.2007 15:20
To je divny, prilohy posilam normalne - zkousel jste i jiny ucet nez gmail?
A jeste jedna vec-pokud prijemci fotka nedorazila, neorizl ji nekde antivirus/isa server apod?
laci2_ce4you (5)|16.12.2007 19:53
Tak opravujem, ucet mam vytvoreny v Inboxe a nie Pocket outlooku. Ked chcem nastavit ucet v Pocket oztlooku tak mam v nastaveniach pri "connection" moznost vybrat len Internet /nic ine v rolovacom okne nie je/ a ja sa pripajam jedine cez wifi /my work network/. Je mozne nejak nastavit ten Pocket outlook aby fungoval cez wifi? Alebo, co by som mal prestavit, aby slo posielanie priloh v inboxe? Dik RStein, ze sa mi snazis pomoct.
RStein (2012)|16.12.2007 20:06
LACI2: Na slusne formulovane dotazy se odpovida dobre.
ALe ted jsem zmateny - Inbox je Pocket Outlook.
A vase wifi by se mela pripojovat k nastaveni "internet". Jednoduse - pokud je dostupne wifi, aplikace pouzivaji misto GPRS/EDGE wifi.
Ad gmail - Google je na nektere prilohy precitlively - viz jejich podminky. Mozna jeste pritvrdil...
Gmail does not accept these types of files, even if they are sent in a zipped (.zip, .tar, .tgz, .taz, .z, .gz) format. Any message of this type sent to your Gmail account will be bounced back to the sender.
laci2_ce4you (5)|16.12.2007 20:57
Inbox nie je Pocket Outlook, dostanem sa do toho cez volbu Start/ Messaging/ potom mam moznost vybrat si adresare pre SMS, MMS, alebo Outlook E-mail, a tiez moje vytvorene konto POP3, ktore som si vytvoril cez New E-mail Account. Pri vytvarani noveho konta treba zadat spôsob pripojenia connnection: kde by sa mali zobrazit názvy pripojeni MMS CSD a pod a ja by som tu mal zvolit My Work Nerwork /názov pripojenia cez wifi/, co mi Pocket Outlook neumoznuje.
Zatial som este na nic neprisiel, ale skusam dalej.
RStein (2012)|16.12.2007 21:21
To je s vami tezky - nemate pravdu, verte mi. Wifi pripojeni se nevybira - staci vybrat pripojeni internet. Wifi sitova karta musi byt nastavena tak, ze se take pripojuje k profilu internet.
Nevim, co nazyvate Inboxem - jde o PO.

//edit: Mozna ma ETEN jeste nejakou specialni aplikaci Inbox - to netusim.
Zdenek Malinsky (9781)|16.12.2007 22:04
Inbox, Pocket Outlook, Outlook E-mail ....prostě defaultní poštovní klient od MS. Pokud jsi si nic neinstaloval, tak tam jiný není.
laci2_ce4you (5)|16.12.2007 22:40
Je to urcite ten defaultný poštový klient od MS, ale neviem v nom posielat prilohy a skusal som uz rozne druhy jpg. doc. a pod, klient ho ani neukaze ze je priloha prilozena, pritom taka volba tam je.
RStein (2012)|16.12.2007 22:48
Nejdriv pisete, ze prilohy neprojdou pres gmail a ted ze se ani nevlozi.
Nabidka, (Prava softwarova klavesa), Vlozit, polozka soubor - v zobrazenem dialogu vyberete soubor, potvrdite kliknutim na OK v pravem hornim rohu dialogu. V emailu se objevi pole Prilohy s nazvem vybraneho souboru.