Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TYNT II a GPRS/O2

KamilCZ (25)|15.12.2007 08:24
Mam dotaz,
mam HTC TYNT II, WM6Profesional, nainstaloval jsem si cab na připojeni GPRS pro O2. Pokud se připojim tak vše funguje, ale po nejake době cca za 2 hodiny se sice připojeni tvaři jako aktivni ale nelze se připojit. Jedine co pomuže je soft reset, pak se zase připoji a vše funguje ale opet jen omezenou dobu.
Neporadite mi nekdo jak tento problem odstranit?

děkuji
KamilCZ
wanishka (0)|15.12.2007 14:10
[QUOTE="KamilCZ"]Mam dotaz,
mam HTC TYNT II, WM6Profesional, nainstaloval jsem si cab na připojeni GPRS pro O2. Pokud se připojim tak vše funguje, ale po nejake době cca za 2 hodiny se sice připojeni tvaři jako aktivni ale nelze se připojit. Jedine co pomuže je soft reset, pak se zase připoji a vše funguje ale opet jen omezenou dobu.
Neporadite mi nekdo jak tento problem odstranit?

děkuji
KamilCZ [/QUOTE]

S tímhle problémem ti asi neporadím, ale mám dotaz kterej cab si k tomu použil? Už sem jich tu našla něklik a ani jeden nedonutil ten můj krám, aby na něm fungovalo GPRS... Operátor si taky evidentně není jistej tim, jeslti to aktivovaný mam nebo ne, ptž helpline automat mi tvrdí, že je neaktivní, ale operátor mi vždycky řekne ať tomu nevěřim, že to mam aktivní, a teď babo raď :D
bjirka (380)|15.12.2007 14:56
V Kaiserovi po vybalení z krabice a zapnutí se nastavení datového připojení po potvrzení nainstaluje samo (zkoušeno s kartou O2 i VF - bez problémů). Jinak nechápu co řešíte. Pokud to budete "nastavovat" ručně tak fakt je to věda. Stačí pouze vyplnit pole APN: "internet" a je hotovo. To je fakt těžký problém.
KamilCZ (25)|15.12.2007 18:30
[QUOTE="bjirka"]V Kaiserovi po vybalení z krabice a zapnutí se nastavení datového připojení po potvrzení nainstaluje samo (zkoušeno s kartou O2 i VF - bez problémů). Jinak nechápu co řešíte. Pokud to budete "nastavovat" ručně tak fakt je to věda. Stačí pouze vyplnit pole APN: "internet" a je hotovo. To je fakt těžký problém.[/QUOTE]

ano to jsem udelal ale muj problem je ten že GPRS se tvari jako ze je pripojen ale cca po pul hodine pokud dám "odeslat a prijmout" tak se dostane do stavu kdy pise pripojuji a zadnou postu nestahne a spojeni zamrzne.. jedine co se da udelat je soft reset.... jinak se nepripojim.. to je muj problem...
Whippy (206)|17.12.2007 15:49
Kdyz jsem pripojen pres GPRS a dostanu se mimo signal a pote signal opet neskoci tak mi uz GPRS nefunguje ikdyz se tvari pripojene, Pomuze soft reset.