Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mala databaze pro katalog vina

gampik (77)|10.12.2007 00:25
Shanim nejakou aplikaci, do ktere bych mohl zaznamenavat udaje o vinech, ktere jsem vyzkousel. Malinka databaze, kde bych napsal vyrobce, odrudu, rocnik + moje hodnoceni a aby v tom slo nejak vyhledavat. Vite o necem?
Surgical (2364)|10.12.2007 00:31
Existuje Wineguide, docela špičková databáze, akorát českých a moravských vín v ní mnoho není....zda jde přidávat vlastní, nutno vyzkoušet.
RStein (2012)|10.12.2007 19:02
No za nejaky poradny soudek archivniho vyberoveho vina (Palava-vyber z hroznu, Rulandske sede, Chardonnay) se da v nasledne inspirativni poloze jednoducha aplikace na evidenci vin i napsat.:D
Ale vazne:
Muzete pouzit treba Sprintdb, kde si nadefinujete jednoduse vlastni databazi. Nemusite vubec umet programovat.

http://www.kaione.com/
Docent (1234)|10.12.2007 19:14
Ta databáze v Surgicalovo odkazu je fakt pěkná, zkusil jsem třeba bílé víno Mělník a nenašlo mně to ani lahvičku :D .
Přidávat se do ní bohužel nedá, jdou pouze udržovat flašky ve (vlastním) sklípku. Takže pro naše potřeby k nepotřebě :no: . Ale jinak je to fakt pěkně udělaný, být milovníkem vína v Americe, tak si to i koupím ;) .
gampik (77)|11.12.2007 21:00
[QUOTE="Surgical"]Existuje Wineguide, docela špičková databáze, akorát českých a moravských vín v ní mnoho není....zda jde přidávat vlastní, nutno vyzkoušet.[/QUOTE]

Tenhle program znam. Ale pro ceske podminky, resp. pro vlastni archiv je opravdu nepouzitelny. Nejaky dalsi tip? :O)

Nemusi to byt samozrejme aplikace urcena primo pro vino. Proste program, kde zadam par informaci o jedne polozce (neco jako kontakty) a pak v tom budu moci vyhledavat podle parametru, popr. radit podle parametru.