Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

gsICQ

grog_ce4you (42)|4.12.2007 12:57
jak jsem se docetl na webi ICQ odstrihlo alternativni klienty a proto i pri online pripojeni nejsou videt kontakty, mate nekdo vyzkousenou alternativu k gsICQ, byl jsem s nim hodne spokojeny...
cubehash (156)|4.12.2007 17:52
ICQ obcas dela neplechu s protokolama. Kdyz nejakou chvili vydrzis, tak urcite vydaji nejaky update.
Sani (68)|5.12.2007 10:01
[QUOTE="grog"]...pri online pripojeni nejsou videt kontakty, mate nekdo vyzkousenou alternativu k gsICQ, byl jsem s nim hodne spokojeny...[/QUOTE]

Nahradu NEHLADAJ!!! Je to skutocne super (:yes: :yes: :yes: ) program (ja som prechadzal z Prelude na Smartphone a kym som nasiel gsICQ nebol som spokojny s nicim)...

Ale k veci:
Skutocne sa cca pred dvoma tyzdnami zacal chovat ako popisujes. Zmena protokolu, povedal som si a siel rovno na stranky programu - su to rusi, tak som ocakaval rychlu napravu... Nova verzia ziadna a tak neostalo ine, iba citat fora (vdaka za povinnu rustinu 10 rokov, aspon azbuku poznam :D ).... A tam som sa dozvedel ze verzia nie je nutna, staci (a teraz nasleduje navod ;) ):

1. Settings...
2. v combe vybrat "ICQ"
3. v strome rozbalit "protocol feat."
4. zvolit volbu "Use only server-side contacts"
5. polozka "Disable server contacts" NESMIE(!!!) byt zaskrtnuta


A to je vsetko. Prihlasit sa a vsetko funguje ako ma :)) :cool:
cubehash (156)|5.12.2007 11:15
Diky, to je dobre vedet :)
oltcit (1098)|5.12.2007 14:24
To Sani: obrovske DAKUJEM ;) ja uz som sa dokonca v zlosti prihlasil na MSN:?
javim_ce4you (31)|5.12.2007 17:59
Tak u mě to nezabralo ... budu muset juknout po aktuální verzi :)
javim_ce4you (31)|5.12.2007 18:14
Aha ... přehlédl jsem nezaškrtnuté použití Server contacts only (nebo tak nějak) ... alespoň jsem si stáhl aktuální verzi GSicq :)
grog_ce4you (42)|5.12.2007 20:54
diky moc, vyzkouseim