Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

x500+ wifi,wap

tomas789 (5)|2.12.2007 08:54
Ahoj,
prochazel jsem cely vcerejsek forum ale nenasel nic :(

1. chci vyuzivat vodafone live! - k tomu potrebuju wap - poradi mi nekdo, jak mam v telefonu nastavit??

2. wifi - najdu sice sit, dam se pripojit, ale pak mi to spadne - nevite nekdo, co s tim? kde mam co nastavit a podobne?


nejake navody jsem sice nasel, ale jsou psany pro techniky, ale ja jsem jen pouhy uzvatel, tak prosim polopate.....
RStein (2012)|2.12.2007 09:30
Ad wap) https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=26366&dd=0&fi=0 zde jsem popisoval pripojeni k VF.
Ad wifi)"Spadne" neni dobra informace. Podivejte se treba na tema HTC Artemis (posledni prispevky), zda se nektere tipy nebudou hodit i vam.
tomas789 (5)|3.12.2007 11:09
Děkuji mnohokrát wap slape :-) wrifi musim vyzkoumat vic co proc a jak :(

Ted bych mel jen jednu prosbu - kdyz nastavim ucet wap tak se mi klasicky gprs rozhodi a musim ho znovu pred pripojenim na internet nastavit rucne - nejde mi ulozit profil stejne jako pro wap :( Poradite mi prosim?

Existuje neco jako prohlizec opera ve free verzi?
RStein (2012)|3.12.2007 11:24
Ad opera) Zdarma je Opera mini.
Ad GPRS) To je asi nejaka specialitka ETENu ne? Protoye normalne profily nijak prohazovat/znovu ukladat nemusite.
tomas789 (5)|3.12.2007 14:30
NAstavil jsem profil pro wap a na stranky normalni se nepripojim aniz bych ho znova prenastavil na net :( ale jsem jen novacek s podobnymi pristroji a tak to muze byt jen moje chyba....

ad opera - jsem nasel jen trial verzi co brzy konci zdarma, jinak nic - nemate nekde tedy nekdo odkaz?

Dekuji