Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dnes - kontakty

MichalF (17)|29.11.2007 09:58
Ahoj !
Mel bych dotaz, zda-li nekdo nevite o nejake apl, co by mi pridala par kontaktu jednoduse primo na obrazovku dnes. Neco jako ma SPB Mobile shell kde na dve kliknuti vytacim kontakt. Hledal sem, ale nejak marne. Idelane kdyby to byl freeware. Dekuju moc Michal
RStein (2012)|29.11.2007 10:51
Nejde o Freeeware a nveim, jakou ma presne licenci ani na jake zarizeni to chcete, ale kontakty muzete mit i v HTC HOME PLUGIN.
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=58139&d=1195040670
Pro stazeni souboru se budete muset zalogovat.
MichalF (17)|29.11.2007 10:58
Omlouvam se, jedna se o HTC TyTN od Vodafounu (Vodafone 1605 - VPA compact III). Hmmm link sem zkusil regnul sem se, ale stejne mi to nedovoli se tam dostat. :( Confirmation mail zatim nedorazil :(

MichalF, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
RStein (2012)|29.11.2007 12:28
Maily z XDA-Developers mi chodi bez problemu.
Zkuste to znovu nebo zadejte jinou mailovou adresu (nektere freemaily jsou precitlivele na spam, takze hledejte ve spam slozce:) )
MichalF (17)|29.11.2007 16:31
Tak email prisel ;) Po nekolika hodinach. Nainstalovano, jen sem jeste neobjevil jak se to nastavuje, nehlede na to ze ta prvni ikonka je nefcni s hlaskou powerexe nelze otevrit. Ale zkusim si s tim pohrat