Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mchat (gsicq) kontakty offline pomoc

winklis (5)|28.11.2007 18:01
Zdravím všechny příznivce PPC. Mám takový problém icq klient Mchat ci Gsicq mi zobrazuje všechny kontakty offline i přesto že jsou online. Můj odhad je že stím bude souvyset to že používam na stolním pc Mirandu.Ale nevím jak gsicq přinutit aby fungovalo tak jak má , stalo se to i kamarádovy ,který má Eten m700 a používá taky mirandu. Poraďte prosím. :cool: děkuji předem za pomoc :) :yes:
zivan (615)|28.11.2007 18:36
Pred zalozenim tematu hledat. A kdyz nic nenajdes, tak to dat do spravne sekce!

Ma s tim problem spousta uzivatelu. Hledej, cekej nebo se pripoj na lepsi sit.
winklis (5)|28.11.2007 19:01
[QUOTE="Zivan"]Pred zalozenim tematu hledat. A kdyz nic nenajdes, tak to dat do spravne sekce!

Ma s tim problem spousta uzivatelu. Hledej, cekej nebo se pripoj na lepsi sit.[/QUOTE] Já hledal. pročetl jsem celé vlákno Mchat ale odpověď jsem nenašel tak jsem založil nové téma a čekám že se někdo chytne a poradí protože to je docela mrzutý problém.
Zdenek Malinsky (9781)|28.11.2007 19:11
Takže když v jednom vláknu k mChatu nikdo neodpoví nebo nikdo neví řešení, tak založíš téma nové a hned se objeví princ na bílém koni a ....

Řešení je přitom zcela prosté a dokonce jsou 2:

1. Přestat používat ten příšerný protokol ICQ na nahradit ho MSN / WLM (na ten soft máš defaultně v ROM).

2. Pokud už ICQ musí být, tak jediný použitelný soft je Agile Messenger - zkoušel jsem uplynulé 2 měsíce téměř všechny softy a jeden horší než druhý. :no:


V případě potřeby pokračujte v diskuzi v původních vláknech k jednotlivým softům.