Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

flash 420 - crash :D

newbie.p (7)|26.11.2007 14:48
Ahoj, flashuji svoji 420 a zaboha to neflashnu.. Normálně restnu looxe, vyndám kartu, připojím přes kabel do kompu, spojím s active sync a postupuju podle instrukcí falsh. programu.. no a on looxe najde, začne něco posílat ale jak se loox dostane do tý obrazovky s delfínama tak active sync spadne a pokud ho znova zapnu tak píše ´´nepřipojen´´ a nedá se přikonektit...tím pádem se kousne i instalace a pak už jen hard reset... nevíte někdo co s tím? pokud jste se s tím už někdo setkal tak budu vděčný za každou radu.. už fakt nevím :D díkes
Zax_ce4you (222)|26.11.2007 19:54
AS natvrdo spadne (vypne se), nebo se jenom odpoji? Protoze pokud se jenom odpoji, tak to ignoruj a ono se to zase za par sekund pripoji, to samy sem mel u svyho looxe N520... hlavne nic neodpojovat a nelekat se toho.
newbie.p (7)|27.11.2007 11:10
No, AS spadne, zmizí z lišty a už se neukáže... i když čekám minutu tak instalační soft prohlásí že se mu už nepovedlo spojit s pda a mám provést hard reset... a pak i když nahodím AS ručně tak se už nespojí dokud neprovedu hard reset a nenajede loox... fakt už nevím co s tím :( a to jsem zkoušel verze 4.5, 3.8, 3.7, 3.6 ...
xtonda (811)|27.11.2007 15:10
Tak koukám, že se nezadařilo, jediné co takhle na dálku lze poradit je zkusit jiný PC, případně PC smazat a čistě nainstalovat Windows a pak software z CD od PDA a zkusit to znovu.
newbie.p (7)|27.11.2007 15:45
ahoj, díky za radu ale už jsem to zkoušel na 4 kompech v práci i na kompu doma.. z toho jeden byl zrovna čistě nainstalenej... prostě jak to rebootne tak to spadne a nic....