Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II - jak nastavit port COM6

DataphoneII (7)|24.11.2007 12:16
Dobrý den,
jsem z toho už zoufalý, poradte mi, jak nastavit port COM6 u MDAII, který má WM2003.
Děkuji moc za odpovědi.

Upraven název. Příště trošku přemýšlet!
RStein (2012)|24.11.2007 12:20
Spatne formulovanya dotaz kolego se zavadejicim nazvem tematu;)
Z predchozich dotazu usuzuji, ze mate problemy s TT.
1) V TT vyberte Ostatni NMEA GPS (Other NMEA GPS) - ne BT GPS a zvolte port, na kterem bezi GPS.
2) U originalni ROM pro MDA II jsem mel stale problemy s GPS - pomohla instalace Pocket Bluetooh Tools. http://bluetooth.i-networx.de/index_e.html
DataphoneII (7)|24.11.2007 21:49
Děkuji za Vaší zprávu, stáhnul jsem pocket bluetooth tools, ale nepřijde mi, že by to pomohlo, stále stejný problém, jaký mam zaškrtnou port v nastavení bluetooth MDA II, mam tam příchozí COM 4 a odchozí COM 5?
Děkuji moc za Vaší odpověď.
RStein (2012)|24.11.2007 22:15
No to je tezky, kdyz nedokazete vyzkouset sam nastaveni v TT, jak pisu v predchozim prispevku.
Pokud se dobre pamatuji (MDA II je uz historie) - smazte sparovani s BT GPS po instalaci BT Tools, znovu sparujte GPS - na konci parovani se mysim objevi dialog, ve kterem vyberte sluzbu serial port.
Resetujte zarizeni, pustte TomToma a v Other NMEA GPS vyzkousejte ruzne porty GPS - vzdy chvili pockejte, abyste dal TT sanci detekovat GPS (vypise zadny platny signal GPS).

Alternativou muze byt, ze vytvorite klidne oba serial porty (odchozi a prichozi) a znovu vyzkousite, ktery v TT chodi. Porty se vytvori az po soft resetu, na to nikdy nezapomente.
Volne stazitelne SW (hledejte v diskuzi) umi autodetekovat port GPS.
DataphoneII (7)|24.11.2007 23:21
Dobrý večer,
nevim jak Vám mám poděkovat, udělal jsem vše podle Vaší poslední zprávy a už to šlape. Ještě jednou mnohokrát Vám děkuji za Vaší radu.