Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X500+ problem s Messaging

mijou (109)|23.11.2007 10:35
Nastal u mna taky maly problem! Obcas uplne zmizne aplikacia "messaging" a neda sa nijak spustit, tym padom nedostanem ani SMS!
Pomaha len HR a preinstalovanie!
Stretol sa s tym niekto?

DIk
jedle_ce4you (98)|24.11.2007 00:36
Já mám úplně ten samý problém :-(. Dneska v průběhu dne mi najednou zmizela možnost zobrazit / posílat SMS zprávy či emaily. Zkusil jsem restore pomocí SPB Backup a chovalo se to stejně.

Udělal jsem tedy HR a restore cca 2 dny starého backupu. V té době mi to prokazatelně všechno fungovalo. Bohužel zatím všechny pokusy neúspěšné :-(

NECHÁPU!!!!

Poradíte někdo prosím? Představa, že budu muset dělat kompletní reinstall mne děsí.
Dafko (33)|24.11.2007 09:11
Aplikácie normálne zmizli z programov a registrov? Alebo z Today či QuickLink?
jedle_ce4you (98)|24.11.2007 11:49
Aplikace (respektive celý messaging) zmizí z celého systému. Z Today zmizí sekce Messaging. V menu messaging zůstane, ale po kliknutí na tuto položku se nic nestane.

Zkoušel jsem postupně obnovu z cca 15 záloh vytvořených pomocí SPB Backup v průběhu minulých 2 měsíců.

Kupodivu obnova systému z té nejstarší zafungovala. Zbývajících 14 obnov nepomohlo vyřešit výše uvedený problém.

Jsem z toho blázen, protože Messaging mi do včerejška fugnoval bez problému!
RStein (2012)|24.11.2007 12:10
Jedle:
Podivejte se na tyto sekce v registrech:
(nove transporty)
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Inbox\Svc
a
(nove polozky v soft key/kontextovem menu)
SOFTWARE\\Microsoft\\Shell\\Extensions\\ContextMenus\\Inbox
Zde se nachazeji najecastejsi extenze do tmailu, ktere mohou celou aplikaci zrusit.
Vzhledem k tomu, ze jsem si jisty, ze autori E-Tenu (a ASUSu) jsou totalni "prasata", zameril bych se nejdrive sem.

Vypiste pripadne seznam - anebo sam zazalohujte registry a zkuste postupne polozky odstranovat a spoustet znovu aplikaci mail (proces nesmi viset v pametu)
Problem muze byt take s nahravanim vlastnich formularu pro transport, ale pokud se aplikace kousne hned po startu, tipoval bych, ze problem muze byt spis se zminovanymi sekcemi...




cocker (5)|25.11.2007 21:15
Toto som riesil uz dva krat. Prvy krat som vsetko preinstaloval a pomohlo. No ked sa to stalo druhy krat tak som sa pokusal hladat a tu na fore som nasiel odpoved. " Vytiahnut pametovu kartu a naspet ju zasunut" Pri vypnutom PDA to nezabralo, potom som to skusil pri zapnutom a pri vytiahnutej karte sa opet polozka Messaging dala spustit a vsetko fungovalo. Akonahle som kartu zasunul a skusil to znova uz to neslo. Potom som nasiel nadstavenie v messagingu, kde som mal nadstavene ukladanie priloh na kartu, toto som zrusil a hla vsetko znova funguje.
Tento problem u mna sposobilo instalovanie a odinstalovanie applikacii ako napr. Scanner vizitiek.
Jardho (68)|26.11.2007 07:30
Jakou používáš verzi ROM?