Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Primanie a odosielanie emailov cez wifi

titlak_ce4you (0)|19.11.2007 19:58
Ahojte,
príjmanie emailov cez GPRS funguje dobre, ale keď chcem odoslať správu vypíše mi error. Mám odfajknuté pre odchádzajúce správy, aby vyžadovali overenie. Správy posielam cez svoj vlastný server.

Naviac príjmanie a odosielanie mi nefunguje cez wifi vôbec.
Mám HTC s620 neviete čo by tomu mohlo byť? Prípadne nejaký návod alebo niečo podobné. Ďakujem.
Zdenek Malinsky (9781)|19.11.2007 20:30
Přes koho jsi připojený, tak musíš zadat jako odchozí server - např. schránku máš u volny.cz, ale připojuješ se přes T-Mobile, tak odchozí musí být T-Mo.
SPM (182)|19.11.2007 22:36
A jsi si jistej, že ten wifi provider nenutí k používání jeho smtp serveru, resp. neblokuje připojení na smtp dál? případně, zkoušel jsi to ve vícero sítích?
titlak_ce4you (0)|20.11.2007 09:53
Tak to je neskutočné. Mám Orange, vyskúšal som tam zadať ich smtp server a email odišiel. Viete mi ešte povedať prečo to tak musí byť? Keď môžem použiť vlastný smtp server?

S tým wfi to my blbne niečo doma, asi nevie správne pracovať s WEP kľúčom lebo doma mi ten internet ide pomaly. Keď som zrušil WEP tak internet ide plynule dokonca mi príma správy. Email cez orange SMTP nepošlem lebo idem cez wifi, a keď zadám moje smtp tak ma nepripojí.

Asi bude treba free smtp?
vpx (529)|20.11.2007 12:28
Musis mit smtp server wifi providera. Chapu, ze wifi mas vlastni,ale konektivitu k internetu ti poskytuje kdo ? Pokud to nebude zafirewallovany, tak muzes zkusit pouzit smtp server treba seznamu nebo gmailu, ale pak samozrejme musis pouzivat take jejich adresu.